USP 20251121 - en to sr translation catalogue (421 entries)

en:  approved posts
sr: одобрене објаве

en:  file
sr: датотека

en:  file required
sr: потребна датотека

en:  files
sr: датотеке

en:  files required
sr: потребне датотеке

en:  or higher, and has been deactivated!
sr: или више, и деактивирано је!

en:  pixels
sr: пиксели

en:  required
sr: потребно

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sr: Веза „Додај још једну слику“

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sr: – врхунско решење за садржај који генеришу корисници.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sr: (Наведите свој шаблон и стилове обрасца)

en: (Provide your own styles)
sr: (Наведите своје стилове)

en: (Recommended)
sr: (Препоручено)

en: ..and upload them into a directory named
sr: ...и отпремите их у директоријум под називом

en: Access Control
sr: Контрола приступа

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
sr: Додајте изазовно питање како бисте помогли у заустављању спама. Савет: направите питање које ће лако одговорити свакој особи.

en: Add another image
sr: Додај још једну слику

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
sr: Додатни примаоци за обавештења путем е-поште. Користите зарезе да бисте одвојили више адреса.

en: Admin
sr: Администратор

en: After post content
sr: Садржај након објаве

en: An error occurred. Please go back and try again.
sr: Дошло је до грешке. Молимо вас да се вратите и покушате поново.

en: Antispam Question
sr: Питање о заштити од непожељне поште

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sr: Донација било које величине ми помаже да наставим са развојем овог бесплатног додатка и других сјајних WordPress ресурса.

en: Apply code
sr: Примени код

en: Assigned Author
sr: Додељени аутор

en: Automatically display images and more.
sr: Аутоматски приказујте слике и још много тога.

en: Before post content
sr: Садржај пре објаве

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
sr: Подразумевано, CSS и JavaScript датотеке се учитавају на свакој страници. Да бисте учитали само одређене странице, унесите URL адресу (URL адресе) овде. Користите зарезе да бисте одвојили више URL адреса. Оставите празно да бисте учитали на свим страницама.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
sr: Подразумевано, ово приказује поље за потврду „Слажем се са условима“. Прилагодите по жељи.

en: Can use
sr: Може се користити

en: Case-sensitivity
sr: Разликовање великих и малих слова

en: Categories
sr: Категорије

en: Categories &amp; Tags
sr: Категорије и ознаке

en: Category ID for Hidden Field
sr: ИД категорије за скривено поље

en: Challenge Question
sr: Изазовно питање

en: Challenge Response
sr: Одговор на изазов

en: Check out the source code inline notes for more info
sr: Погледајте напомене у изворном коду за више информација

en: Check this box if you have shown support
sr: Означите ову кућицу ако сте показали подршку

en: Check your email for the password.
sr: Проверите своју е-пошту за лозинку.

en: Check your email to reset your password.
sr: Проверите своју е-пошту да бисте ресетовали лозинку.

en: Checkbox Error
sr: Грешка у пољу за потврду

en: Checkbox Name
sr: Назив поља за потврду

en: Checkbox Text
sr: Текст поља за потврду

en: Choose fields to display on the front-end form.
sr: Изаберите поља која ће се приказивати на фронт-енд обрасцу.

en: Choose reCaptcha version
sr: Изаберите верзију reCaptcha-е

en: Cloudflare Turnstile
sr: Клаудфлер турникет

en: Configure Custom Field #1.
sr: Конфигуришите прилагођено поље бр. 1.

en: Configure Custom Field #2.
sr: Конфигуришите прилагођено поље бр. 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
sr: Конфигуришите обавештења путем е-поште за нове објављене објаве.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
sr: Конфигуришите општа подешавања. Напомена: подразумевана подешавања функционишу добро у већини случајева.

en: Configure settings for image uploads.
sr: Конфигуришите подешавања за отпремање слика.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
sr: Конфигуришите подешавања за поља Категорија и Ознака.

en: Configure user settings.
sr: Конфигуришите подешавања корисника.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
sr: Честитамо, пријављени сте.

en: Correct captcha required
sr: Потребна је исправна капча

en: Custom Checkbox
sr: Прилагођено поље за потврду

en: Custom Content
sr: Прилагођени садржај

en: Custom Field 1
sr: Прилагођено поље 1

en: Custom Field 1 Display
sr: Приказ прилагођеног поља 1

en: Custom Field 1 Markup
sr: Ознаке прилагођеног поља 1

en: Custom Field 2
sr: Прилагођено поље 2

en: Custom Field 2 Display
sr: Приказ прилагођеног поља 2

en: Custom Field 2 Markup
sr: Ознаке прилагођеног поља 2

en: Custom Field Label
sr: Ознака прилагођеног поља

en: Custom Field Name
sr: Назив прилагођеног поља

en: Custom Form + Custom CSS
sr: Прилагођени образац + прилагођени CSS

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sr: Прилагођена адреса за заглавље имејла „Од“ (погледајте честа питања о додацима за више информација).

en: Custom checkbox required
sr: Потребно је прилагођено поље за потврду

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sr: Прилагођено означавање за везу „Додај још једну слику“. Оставите празно да бисте користили подразумевано означавање (препоручено).

en: Default Featured Image
sr: Подразумевана истакнута слика

en: Disable
sr: Онемогући

en: Disable IP Tracking
sr: Онемогући праћење ИП адресе

en: Disable Replace Author
sr: Онемогући замену аутора

en: Disable Required
sr: Онемогући обавезно

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
sr: Онемогућите све обавезне атрибуте на пољима обрасца (корисно за решавање порука о грешкама)

en: Disable this field
sr: Онемогући ово поље

en: Dismiss
sr: Одбаци

en: Display Checkbox
sr: Прикажи поље за потврду

en: Display Custom Field 1:
sr: Прикажи прилагођено поље 1:

en: Display Custom Field 2:
sr: Прикажи прилагођено поље 2:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
sr: Прикажи мени за избор/падајући мени постојећих ознака (важи када је поље Ознака приказано на обрасцу)

en: Display content only to users with a specific capability:
sr: Прикажи садржај само корисницима са одређеним могућностима:

en: Display content to logged-in users:
sr: Прикажи садржај пријављеним корисницима:

en: Display content to visitors only:
sr: Прикажи садржај само посетиоцима:

en: Display custom checkbox on the submission form
sr: Прикажи прилагођено поље за потврду на обрасцу за слање

en: Display image gallery
sr: Прикажи галерију слика

en: Display submitted URL:
sr: Прикажи послати URL:

en: Display submitted author/name:
sr: Прикажи послатог аутора/име:

en: Display submitted email address:
sr: Прикажи послату имејл адресу:

en: Display submitted images:
sr: Прикажи послате слике:

en: Display the Form
sr: Прикажи образац

en: Display the login/register form
sr: Прикажи образац за пријаву/регистрацију

en: Display the submit-post form
sr: Прикажи образац за слање објаве

en: Display user-submitted posts
sr: Прикажи објаве које су послали корисници

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
sr: Не прикупљајте нити чувајте било коју корисничку IP адресу (корисно за поштовање прописа о приватности)

en: Do not display
sr: Не приказуј

en: Do not replace post author with submitted user name
sr: Не замењујте аутора објаве послатим корисничким именом

en: Documentation
sr: Документација

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
sr: Донирајте путем PayPal-а, кредитне картице или криптовалуте

en: Draft
sr: Нацрт

en: Duplicate post title. Please try again.
sr: Дуплирани наслов поста. Молимо покушајте поново.

en: Email
sr: Е-пошта

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sr: Адреса е-поште „Од“

en: Email Address for Alerts
sr: Адреса е-поште за обавештења

en: Email Alert Message
sr: Порука упозорења е-поштом

en: Email Alert Subject
sr: Наслов обавештења е-поштом

en: Email Alerts
sr: Обавештења путем е-поште

en: Email Display
sr: Приказ имејлова

en: Email Markup
sr: Означавање имејла

en: Enable
sr: Омогући

en: Enable HTML Format
sr: Омогући HTML формат

en: Enable HTML format for email alert messages
sr: Омогући HTML формат за поруке упозорења е-поштом

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
sr: Омогућите RTE/визуелни уређивач за поље Садржај објаве

en: Enable Shortcodes
sr: Омогући кратке кодове

en: Enable and require
sr: Омогући и захтевај

en: Enable but do not require
sr: Омогући, али не захтевај

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sr: Омогућите кратке кодове у виџетима. Подразумевано, WordPress не дозвољава кратке кодове у виџетима.

en: Enable users to select multiple categories
sr: Омогућите корисницима да изаберу више категорија

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sr: Омогућите корисницима да отпремају друге типове датотека (као што су PDF, Word, Zip, видео снимци и још много тога), наплатите

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sr: Омогућава вашим посетиоцима да шаљу објаве и слике са било ког места на вашем сајту.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
sr: Унесите URL или кликните на дугме да бисте отпремили/изабрали слику (опционо)

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
sr: Унесите *једини* тачан одговор на изазовно питање

en: Enter your Private Key
sr: Унесите свој приватни кључ

en: Enter your Public Key
sr: Унесите свој јавни кључ

en: Enter your Secret Key
sr: Унесите свој тајни кључ

en: Enter your Site Key
sr: Унесите кључ вашег сајта

en: Enter your username or email to reset your password.
sr: Унесите своје корисничко име или имејл адресу да бисте ресетовали лозинку.

en: Error Message
sr: Порука о грешци

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
sr: Порука о грешци се приказује ако слање објаве не успе (дозвољено је основно означавање)

en: Error message displayed if user does not check the box
sr: Порука о грешци се приказује ако корисник не означи поље

en: Error:
sr: Грешка:

en: Example
sr: Пример

en: FYI: here is a
sr: За вашу информацију: ево једног

en: Fall Sale!
sr: Јесења распродаја!

en: Featured Image
sr: Истакнута слика

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sr: Датотека није отпремљена. Молимо вас да проверите датотеку и покушате поново.

en: File type not allowed (please upload images only)
sr: Тип датотеке није дозвољен (молимо вас да отпремате само слике)

en: For
sr: За

en: For more
sr: За више

en: For more features and unlimited forms, check out
sr: За више функција и неограничене формуларе, погледајте

en: For more options and features, check out
sr: За више опција и функција, погледајте

en: For unlimited fields, check out
sr: За неограничена поља, погледајте

en: Forgot?
sr: Заборавили?

en: Form Fields
sr: Поља обрасца

en: Form Style
sr: Стил форме

en: Front-end Display
sr: Предњи екран

en: General Settings
sr: Општа подешавања

en: Get USP Pro
sr: Набавите USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sr: Набавите USP Pro за неограничен број образаца!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sr: Дајте USP-у оцену од 5 звездица на WordPress.org

en: Google reCaptcha
sr: Гугл реКапча

en: HTML5 Form + Default CSS
sr: HTML5 образац + подразумевани CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
sr: HTML5 образац + Онемогући CSS

en: Have an account?
sr: Имате налог?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sr: Ево неколико примера који показују како се конфигурише овај кратки код:

en: Hidden/Default Category
sr: Скривена/Подразумевана категорија

en: Homepage
sr: Почетна страница

en: Human verification: leave this field empty.
sr: Људска верификација: оставите ово поље празно.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
sr: Ако је за претходно подешавање наведено више адреса, унесите исти број адреса за ово подешавање (истим редоследом).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sr: Ако је корисник пријављен, прикажите образац за пост-слање; или ако корисник није пријављен, прикажите образац за пријаву:

en: If you like this plugin, please
sr: Ако вам се свиђа овај додатак, молим вас

en: Image Display
sr: Приказ слике

en: Image Markup
sr: Означавање слике

en: Image Uploads
sr: Отпремања слика

en: Image height exceeds maximum
sr: Висина слике прелази максималну

en: Image width exceeds maximum
sr: Ширина слике прелази максималну

en: Important:
sr: Важно:

en: Include JavaScript
sr: Укључи ЈаваСкрипт

en: Include required JavaScript files (recommended)
sr: Укључите потребне JavaScript датотеке (препоручено)

en: Incorrect response.
sr: Нетачан одговор.

en: Installation Docs
sr: Документација за инсталацију

en: Jeff Starr
sr: Џеф Стар

en: Jeff Starr on X (Twitter)
sr: Џеф Стар на X (Твитер)

en: Learn&nbsp;more
sr: Сазнајте више

en: Leave this option disabled to remember your settings.
sr: Оставите ову опцију онемогућену да би се подешавања запамтила.

en: Like this plugin? Give it a
sr: Свиђа вам се овај додатак? Дајте му оцену.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
sr: Пријавите се или региструјте се! Брзо је и бесплатно!

en: Log out
sr: Одјавите се

en: Login
sr: Пријава

en: Lose something?
sr: Изгубити нешто?

en: Make a donation via PayPal
sr: Донирајте путем PayPal-а

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
sr: Дајте донацију

en: Make the challenge response case-sensitive
sr: Учините одговор на изазов осетљивим на велика и мала слова

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
sr: Укључите прилагођено поље за потврду као обавезно (опозовите избор да бисте га учинили опционим)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
sr: Ознаке за прилагођено поље 1. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
sr: Ознаке за прилагођено поље 2. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
sr: Ознаке за сваку послату слику. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
sr: Ознаке за послати URL. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Markup for submitted author/name. You may include
sr: Ознаке за послатог аутора/име. Можете укључити

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
sr: Ознаке за послату имејл адресу. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
sr: Максимална висина (у пикселима) за отпремљене слике

en: Maximum image height
sr: Максимална висина слике

en: Maximum image width
sr: Максимална ширина слике

en: Maximum number of images
sr: Максималан број слика

en: Maximum number of images exceeded
sr: Прекорачен је максималан број слика

en: Maximum number of images for each submitted post
sr: Максималан број слика за сваку послату објаву

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
sr: Максимална ширина (у пикселима) за отпремљене слике

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
sr: Порука која се приказује након успешног слања објаве (дозвољено је основно означавање)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
sr: Порука приказана поред поља за отпремање датотеке (дозвољено је основно означавање)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
sr: Порука за обавештења путем е-поште. Оставите празно да бисте користили подразумевану поруку. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
sr: Минимална висина (у пикселима) за отпремљене слике

en: Minimum image height
sr: Минимална висина слике

en: Minimum image height not met
sr: Минимална висина слике није достигнута

en: Minimum image width
sr: Минимална ширина слике

en: Minimum image width not met
sr: Минимална ширина слике није достигнута

en: Minimum number of images
sr: Минималан број слика

en: Minimum number of images for each submitted post
sr: Минималан број слика за сваку послату објаву

en: Minimum number of images not met
sr: Није достигнут минимални број слика

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
sr: Минимална ширина (у пикселима) за отпремљене слике

en: More Options
sr: Више опција

en: Multiple Categories
sr: Више категорија

en: Name Display
sr: Приказ имена

en: Name Markup
sr: Означавање имена

en: Non-empty value for hidden field
sr: Непразна вредност за скривено поље

en: Note that the url attribute accepts
sr: Имајте на уму да атрибут url прихвата

en: Notes:
sr: Напомене:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sr: Опсесивни веб дизајн и развој

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
sr: Опционо означавање/текст који треба укључити пре обрасца за слање (оставите празно да бисте онемогућили)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sr: Или, да бисте вратили подразумеване опције додатка: означите поље, сачувајте подешавања, а затим деактивирајте/поново активирајте додатак.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку шаблона да бисте приказали листу послатих објава било где у шаблону ваше теме:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку шаблона да бисте приказали галерију слика било где у шаблону теме:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку шаблона да бисте приказали образац било где у шаблону теме:

en: Overview
sr: Преглед

en: Password
sr: Лозинка

en: Pending (default)
sr: На чекању (подразумевано)

en: Perishable Press Books
sr: Кварљиве штампарске књиге

en: Please
sr: Молим те

en: Please Donate
sr: Молимо вас да донирате

en: Please check your email and try again
sr: Молимо вас да проверите своју е-пошту и покушате поново

en: Please complete the required fields.
sr: Молимо вас да попуните обавезна поља.

en: Please return to the
sr: Молим вас, вратите се на

en: Please select a category..
sr: Молимо вас да изаберете категорију..

en: Please select some tags..
sr: Молимо вас да изаберете неке ознаке..

en: Please select your image(s) to upload.
sr: Молимо вас да изаберете слику(е) за отпремање.

en: Please show support by purchasing one of my
sr: Молим вас, покажите подршку куповином једног од мојих

en: Plugin Homepage
sr: Почетна страница додатка

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
sr: Планета додатака: Професионални WordPress додаци

en: Plugin Settings
sr: Подешавања додатка

en: Post Category
sr: Категорија објаве

en: Post Content
sr: Садржај објаве

en: Post Status
sr: Статус објаве

en: Post Status for submitted posts
sr: Статус објаве за послате објаве

en: Post Tags
sr: Ознаке објава

en: Post Title
sr: Наслов објаве

en: Post Type
sr: Тип објаве

en: Post Type for submitted posts
sr: Тип објаве за послате објаве

en: Post category required
sr: Категорија објаве је обавезна

en: Post content required
sr: Потребан је садржај објаве

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sr: Објава није креирана. Молимо контактирајте администратора сајта за помоћ.

en: Post tags required
sr: Потребне су ознаке објава

en: Post title required
sr: Наслов објаве је обавезан

en: Private Key
sr: Приватни кључ

en: Pro WordPress plugins
sr: Про WordPress додаци

en: Profile
sr: Профил

en: Public Key
sr: Јавни кључ

en: Publish after
sr: Објави после

en: Publish after 1 approved post
sr: Објави након 1 одобрене објаве

en: Publish immediately
sr: Објави одмах

en: Rate and review at the Plugin Directory
sr: Оцените и напишите рецензију у директоријуму додатака

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sr: Оцените овај додатак

en: Receive Email Alert
sr: Примајте обавештења е-поштом

en: Redirect URL
sr: URL за преусмеравање

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
sr: Преусмери корисника на ову URL адресу након слања објаве (остави празно да би остао на тренутној страници)

en: Register
sr: Региструј се

en: Register for this site!
sr: Региструјте се за овај сајт!

en: Registered Email
sr: Регистрована имејл адреса

en: Registered URL
sr: Регистровани URL

en: Registered Username
sr: Регистровано корисничко име

en: Remember me
sr: Запамти ме

en: Require Checkbox
sr: Захтевај поље за потврду

en: Require User Login
sr: Захтевај пријаву корисника

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
sr: Захтевајте да наслови послатих објава буду јединствени (корисно за спречавање вишеструких/дуплираних објава)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sr: Захтевајте да корисници буду пријављени на WordPress да би видели/послали образац

en: Reset Form Button
sr: Дугме за ресетовање обрасца

en: Reset form
sr: Ресетуј образац

en: Reset my password
sr: Ресетуј моју лозинку

en: Restore Defaults
sr: Врати подразумеване вредности

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
sr: Врати подразумеване опције након деактивације/поновне активације додатка

en: Return to form
sr: Повратак у форму

en: Rich Text Editor
sr: Уређивач обогаћеног текста

en: Save All Changes
sr: Сачувај све измене

en: Save Preference
sr: Сачувај подешавање

en: Save Settings
sr: Сачувај подешавања

en: Secret Key
sr: Тајни кључ

en: Select categories to include in the Category field:
sr: Изаберите категорије које желите да укључите у поље Категорија:

en: Send email alerts for new post submissions
sr: Шаљи обавештења путем е-поште за нове објаве

en: Settings
sr: Подешавања

en: Show USP Posts
sr: Прикажи USP објаве

en: Show categories
sr: Прикажи категорије

en: Sign up now for the good stuff.
sr: Пријавите се сада за добре ствари.

en: Sign up!
sr: Пријавите се!

en: Site Key
sr: Кључ сајта

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
sr: Наведите ИД(ове) категорије који ће се користити за „Скривена/Подразумевана категорија“ (одвојите више ИД-ова зарезима)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
sr: Наведите корисника који треба да буде додељен као аутор за послате објаве

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
sr: Наслов за обавештења путем е-поште. Оставите празно да бисте користили подразумевани наслов. Можете укључити било коју од следећих променљивих:

en: Submit Post
sr: Пошаљи објаву

en: Submitted Posts
sr: Послати постови

en: Submitter Email:
sr: Имејл адреса подносиоца:

en: Submitter IP:
sr: ИП адреса пошиљаоца:

en: Submitter Name:
sr: Име подносиоца:

en: Submitter URL:
sr: URL адреса пошиљаоца:

en: Success Message
sr: Порука о успеху

en: Success!
sr: Успех!

en: Success! Thank you for your submission.
sr: Успех! Хвала вам на слању.

en: Support Forum
sr: Форум за подршку

en: THANK YOU for your support!
sr: ХВАЛА ВАМ на подршци!

en: Take 25% OFF any of our
sr: Искористите 25% попуста на било који од наших производа

en: Targeted Loading
sr: Циљано учитавање

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sr: Текст се приказује поред поља за потврду. Савет: користите витичасте заграде за приказ угаоних заграда, на пример:

en: Thank you for using
sr: Хвала вам што користите

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sr: То ће вам омогућити да прилагодите образац и стилове по жељи. За више информација погледајте одељак „Прилагођени образац за слање“ у

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
sr: Кратки кодови за приступ могу се додати било којој WP објави или страници. Тако можете условно приказивати обрасце и други садржај, на основу корисничке улоге и статуса пријаве.

en: The file(s) could not be uploaded
sr: Датотека(е) није могла бити отпремљена

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
sr: Форма за пријаву/регистрацију се приказује као интерфејс са картицама, тако да корисници могу да прелазе између пријаве, регистрације и ресетовања лозинке.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
sr: Про верзија пружа много више опција за овај кратки код.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
sr: Про верзија пружа већу флексибилност са кратким кодовима за контролу приступа.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
sr: Дошло је до грешке. Молимо вас да проверите обавезна поља и покушате поново.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sr: Ово подешавање омогућава све кратке кодове у виџетима (чак и кратке кодове из других додатака).

en: This shortcode accepts the following attributes:
sr: Овај кратки код прихвата следеће атрибуте:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sr: Овај кратки код приказује везу која враћа образац у првобитно стање:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
sr: Ово ће бити приказано као ознака поља на обрасцу. Подразумевано: Прилагођено поље 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
sr: Ово ће бити приказано као ознака поља на обрасцу. Подразумевано: Прилагођено поље 2

en: Tip:
sr: Савет:

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
sr: Да бисте омогућили Cloudflare Turnstile, унесите кључ своје веб локације и тајни кључ.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
sr: Да бисте омогућили Google reCaptcha, унесите свој јавни и приватни кључ.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
sr: Да бисте спречили спам, унесите питање на које корисници морају да одговоре пре слања обрасца

en: Toggle all panels
sr: Укључи/искључи све панеле

en: URL Display
sr: Приказ URL-а

en: URL Markup
sr: Означавање URL-а

en: USP
sr: Универзална продајна цена (USP)

en: USP Pro
sr: УСП Про

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sr: УСП вам омогућава да прикажете образац након слања било где на вашој веб страници.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sr: УСП пружа три кратка кода за контролу приступа и ограничавање садржаја.

en: Unique Titles
sr: Јединствени наслови

en: Unlimited front-end forms
sr: Неограничени обрасци на фронт-енду

en: Upload Message
sr: Отпреми поруку

en: Upload an Image
sr: Отпреми слику

en: Use Existing Tags
sr: Користите постојеће ознаке

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
sr: Користите скривено поље за категорију објаве. Ово сакрива поље категорије и подешава његову вредност преко следеће опције.

en: Use curly brackets
sr: Користите витичасте заграде

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sr: Користите само алфанумеричке знакове, подвлаке и цртице. Ако нисте сигурни, користите подразумевано име:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
sr: Користите једноструке праве наводнике (уместо двоструких наводника) у

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
sr: Користите послате слике као истакнуте слике. Потребна је подршка теме за истакнуте слике (тј. сличице објава)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sr: Користите кратки код да бисте приказали образац на било којој WP објави или страници:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
sr: Користите URL адресу корисничког профила као вредност поља URL (важи када је корисник пријављен на WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
sr: Користите регистровану имејл адресу корисника као вредност поља Имејл (важи када је корисник пријављен на WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
sr: Користите регистровано корисничко име корисника за поље Име (важи када је корисник пријављен на WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sr: Користите овај кратки код да бисте приказали галерију отпремљених слика за сваку послату објаву:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sr: Користите овај кратки код да бисте приказали листу послатих објава на било којој WP објави или страници:

en: User Email
sr: Корисничка имејл адреса

en: User Name
sr: Корисничко име

en: User Settings
sr: Корисничка подешавања

en: User Submitted Post
sr: Корисник је послао објаву

en: User Submitted Post Info
sr: Информације о објави коју је послао корисник

en: User Submitted Posts
sr: Кориснички постови

en: User URL
sr: URL корисника

en: User URL required
sr: Потребан је кориснички URL

en: User email required
sr: Потребна је корисничка имејл адреса

en: User login required
sr: Потребна је пријава корисника

en: User name required
sr: Потребно је корисничко име

en: Username
sr: Корисничко име

en: Username or Email
sr: Корисничко име или имејл

en: Verification
sr: Верификација

en: View full post
sr: Погледајте целу објаву

en: WP Page
sr: WP страница

en: WP Post (recommended)
sr: WP објава (препоручено)

en: WP Resources
sr: WP ресурси

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
sr: Желите више од једног формулара? Креирајте неограничен број формулара за подношење, формулара за регистрацију, формулара за контакт и још много тога помоћу

en: We need your support!
sr: Потребна нам је ваша подршка!

en: Welcome,
sr: Добродошли,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sr: Помоћу ове опције можете копирати подразумеване шаблоне додатка:

en: WordPress Admin Area
sr: Администраторска област WordPress-а

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
sr: Такође можете приказати једноставан образац који омогућава корисницима да се пријаве, региструју или ресетују лозинку.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sr: Можете прилагодити користећи било који од следећих атрибута:

en: Your Email
sr: Ваша имејл адреса

en: Your Name
sr: Ваше име

en: Your URL
sr: Ваш URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sr: Ваша великодушна подршка омогућава континуирани развој овог бесплатног додатка. Хвала вам!

en: Your generous support helps future development of
sr: Ваша великодушна подршка помаже будућем развоју

en: and
sr: и

en: and is greatly appreciated.
sr: и веома је цењен.

en: and/or
sr: и/или

en: at checkout. Sale ends 1/11/2026.
sr: на каси. Распродаја се завршава 11.1.2026.

en: attributes
sr: атрибути

en: books
sr: књиге

en: by
sr: од стране

en: category
sr: категорија

en: check out
sr: одјава

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
sr: НЕ користите капче и за Google и за Cloudflare истовремено.

en: donation
sr: донација

en: email-alert options
sr: опције обавештења путем е-поште

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sr: омогућава вашим посетиоцима да објављују постове и отпремају слике са предње стране вашег сајта.

en: give it a 5-star rating
sr: дај му оцену од 5 звездица

en: give this plugin a 5-star rating
sr: дајте овом додатку оцену од 5 звездица

en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
sr: хттпс://перишаблеспресс.цом/усер-сбмиттед-постс/

en: https://plugin-planet.com/
sr: хттпс://плугин-планет.цом/

en: in
sr: у

en: in your theme:
sr: у вашој теми:

en: list of USP CSS selectors
sr: листа USP CSS селектора

en: log in
sr: пријави се

en: make a donation
sr: дајте донацију

en: options, check out
sr: опције, погледајте

en: or
sr: или

en: or by making a
sr: или прављењем

en: plugins
sr: додаци

en: reCaptcha Version
sr: Верзија reCaptcha-е

en: requires WordPress
sr: захтева WordPress

en: tag
sr: ознака

en: to display the submitted name.
sr: да би се приказало послато име.

en: to get the URL of the full-size image
sr: да бисте добили URL адресу слике у пуној величини

en: to get the current URL.
sr: да бисте добили тренутну УРЛ адресу.

en: to include markup in the deny message, you can use
sr: Да бисте укључили ознаке у поруку о одбијању, можете користити

en: to output
sr: за излаз

en: to output angle brackets
sr: за извод угаоних заграда

en: to submit content!
sr: да пошаљете садржај!

en: to upgrade WordPress and try again.
sr: да надоградите WordPress и покушате поново.

en: unlimited checkbox fields
sr: неограничена поља за потврду

en: unlimited custom fields
sr: неограничена прилагођена поља

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
sr: v2 (Нисам робот)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
sr: v3 (Скривена reCaptcha)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
sr: ★★★★★ оцена
