USP 20251121 - en to sl translation catalogue (417 entries)

en:  approved posts
sl: odobrene objave

en:  file
sl: datoteka

en:  file required
sl: potrebna datoteka

en:  files
sl: datoteke

en:  files required
sl: potrebne datoteke

en:  or higher, and has been deactivated!
sl: ali višje in je bilo deaktivirano!

en:  pixels
sl: slikovnih pik

en:  required
sl: zahtevano

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sl: Povezava »Dodaj še eno sliko«

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sl: – najboljša rešitev za vsebino, ki jo ustvarijo uporabniki.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sl: (Navedite svojo predlogo obrazca in sloge)

en: (Provide your own styles)
sl: (Navedite svoje lastne sloge)

en: (Recommended)
sl: (Priporočeno)

en: ..and upload them into a directory named
sl: ...in jih naložite v imenik z imenom

en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
sl: Dodajte izzivno vprašanje, da preprečite neželeno pošto. Nasvet: poskrbite, da bo na vprašanje lahko odgovoril vsak človek.

en: Add another image
sl: Dodaj še eno sliko

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
sl: Dodatni prejemniki e-poštnih opozoril. Za ločevanje več naslovov uporabite vejice.

en: Admin
sl: Skrbnik

en: After post content
sl: Vsebina po objavi

en: An error occurred. Please go back and try again.
sl: Prišlo je do napake. Prosimo, vrnite se in poskusite znova.

en: Antispam Question
sl: Vprašanje proti neželeni pošti

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sl: Vsakršna donacija mi pomaga pri nadaljnjem razvoju tega brezplačnega vtičnika in drugih odličnih WordPress virov.

en: Apply code
sl: Uporabi kodo

en: Assigned Author
sl: Dodeljeni avtor

en: Automatically display images and more.
sl: Samodejno prikaži slike in drugo.

en: Before post content
sl: Vsebina pred objavo

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
sl: Datoteke CSS in JavaScript se privzeto naložijo na vsako stran. Če želite naložiti samo določene strani, tukaj vnesite URL-je. URL-je ločite z vejicami. Za nalaganje na vse strani pustite prazno.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
sl: Privzeto se prikaže potrditveno polje »Strinjam se s pogoji«. Prilagodite ga po želji.

en: Can use
sl: Lahko uporabi

en: Case-sensitivity
sl: Razlikovanje med velikimi in malimi črkami

en: Categories
sl: Kategorije

en: Categories &amp; Tags
sl: Kategorije in oznake

en: Category ID for Hidden Field
sl: ID kategorije za skrito polje

en: Challenge Question
sl: Izzivno vprašanje

en: Challenge Response
sl: Odgovor na izziv

en: Check out the source code inline notes for more info
sl: Za več informacij si oglejte opombe v izvorni kodi

en: Check this box if you have shown support
sl: Označite to polje, če ste izkazali podporo

en: Check your email for the password.
sl: Za geslo preverite svojo e-pošto.

en: Check your email to reset your password.
sl: Za ponastavitev gesla preverite svojo e-pošto.

en: Checkbox Error
sl: Napaka potrditvenega polja

en: Checkbox Name
sl: Ime potrditvenega polja

en: Checkbox Text
sl: Besedilo potrditvenega polja

en: Choose fields to display on the front-end form.
sl: Izberite polja, ki jih želite prikazati na obrazcu za uporabniški vmesnik.

en: Choose reCaptcha version
sl: Izberite različico reCaptche

en: Cloudflare Turnstile
sl: Vrtljivi križ Cloudflare

en: Configure Custom Field #1.
sl: Konfiguriraj polje po meri št. 1.

en: Configure Custom Field #2.
sl: Konfiguriraj polje po meri št. 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
sl: Konfigurirajte e-poštna obvestila za nove oddane objave.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
sl: Konfigurirajte splošne nastavitve. Opomba: privzete nastavitve delujejo v večini primerov.

en: Configure settings for image uploads.
sl: Konfigurirajte nastavitve za nalaganje slik.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
sl: Konfigurirajte nastavitve za polji Kategorija in Oznaka.

en: Configure user settings.
sl: Konfigurirajte uporabniške nastavitve.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
sl: Čestitamo, prijavljeni ste.

en: Correct captcha required
sl: Zahtevana je pravilna captcha

en: Custom Checkbox
sl: Potrditveno polje po meri

en: Custom Content
sl: Vsebina po meri

en: Custom Field 1
sl: Polje po meri 1

en: Custom Field 1 Display
sl: Prikaz polja po meri 1

en: Custom Field 1 Markup
sl: Označevanje polja po meri 1

en: Custom Field 2
sl: Polje po meri 2

en: Custom Field 2 Display
sl: Prikaz polja po meri 2

en: Custom Field 2 Markup
sl: Označevanje polja po meri 2

en: Custom Field Label
sl: Oznaka polja po meri

en: Custom Field Name
sl: Ime polja po meri

en: Custom Form + Custom CSS
sl: Obrazec po meri + CSS po meri

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sl: Naslov po meri za glavo e-poštnega naslova »Od« (za informacije glejte pogosta vprašanja o vtičnikih).

en: Custom checkbox required
sl: Zahtevano potrditveno polje po meri

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sl: Označevanje po meri za povezavo »Dodaj še eno sliko«. Za uporabo privzetega označevanja pustite polje prazno (priporočeno).

en: Default Featured Image
sl: Privzeta predstavljena slika

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable IP Tracking
sl: Onemogoči sledenje IP-ju

en: Disable Replace Author
sl: Onemogoči zamenjavo avtorja

en: Disable Required
sl: Onemogoči Zahtevano

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
sl: Onemogočite vse obvezne atribute v poljih obrazca (uporabno za odpravljanje napak pri sporočilih o napakah)

en: Disable this field
sl: Onemogoči to polje

en: Dismiss
sl: Zavrzi

en: Display Checkbox
sl: Prikaži potrditveno polje

en: Display Custom Field 1:
sl: Prikaži polje po meri 1:

en: Display Custom Field 2:
sl: Prikaži polje po meri 2:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
sl: Prikaži izbirni/spustni meni obstoječih oznak (veljavno, ko je polje Oznaka prikazano na obrazcu)

en: Display content only to users with a specific capability:
sl: Prikaži vsebino samo uporabnikom z določeno sposobnostjo:

en: Display content to logged-in users:
sl: Prikaži vsebino prijavljenim uporabnikom:

en: Display content to visitors only:
sl: Prikaži vsebino samo obiskovalcem:

en: Display custom checkbox on the submission form
sl: Prikaži potrditveno polje po meri na obrazcu za oddajo

en: Display image gallery
sl: Prikaži galerijo slik

en: Display submitted URL:
sl: Prikaz poslanega URL-ja:

en: Display submitted author/name:
sl: Prikaži oddanega avtorja/ime:

en: Display submitted email address:
sl: Prikaži poslani e-poštni naslov:

en: Display submitted images:
sl: Prikaži poslane slike:

en: Display the Form
sl: Prikaži obrazec

en: Display the login/register form
sl: Prikaži obrazec za prijavo/registracijo

en: Display the submit-post form
sl: Prikaži obrazec za oddajo objave

en: Display user-submitted posts
sl: Prikaži objave, ki jih je poslal uporabnik

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
sl: Ne zbirajte ali shranjujte nobenega uporabniškega IP-naslova (koristno za skladnost s predpisi o zasebnosti)

en: Do not display
sl: Ne prikazuj

en: Do not replace post author with submitted user name
sl: Ne zamenjaj avtorja objave z oddanim uporabniškim imenom

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
sl: Donirajte prek PayPala, kreditne kartice ali kriptovalute

en: Draft
sl: Osnutek

en: Duplicate post title. Please try again.
sl: Podvojen naslov objave. Poskusite znova.

en: Email
sl: E-pošta

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sl: E-poštni naslov »Od«

en: Email Address for Alerts
sl: E-poštni naslov za opozorila

en: Email Alert Message
sl: Opozorilno sporočilo po e-pošti

en: Email Alert Subject
sl: Zadeva e-poštnega opozorila

en: Email Alerts
sl: Opozorila po e-pošti

en: Email Display
sl: Prikaz e-pošte

en: Email Markup
sl: Označevanje e-pošte

en: Enable
sl: Omogoči

en: Enable HTML Format
sl: Omogoči obliko zapisa HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
sl: Omogoči obliko HTML za e-poštna opozorila

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
sl: Omogočite urejevalnik RTE/vizualni urejevalnik za polje Vsebina objave

en: Enable Shortcodes
sl: Omogoči kratke kode

en: Enable and require
sl: Omogoči in zahtevaj

en: Enable but do not require
sl: Omogoči, vendar ne zahtevaj

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sl: Omogočite kratke kode v gradnikih. WordPress privzeto ne omogoča kratkih kod v gradnikih.

en: Enable users to select multiple categories
sl: Omogoči uporabnikom izbiro več kategorij

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sl: Omogočite uporabnikom nalaganje drugih vrst datotek (kot so PDF, Word, Zip, videoposnetki in drugo), odjavite se

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sl: Omogoča vašim obiskovalcem, da oddajo objave in slike od koder koli na vašem spletnem mestu.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
sl: Vnesite URL ali kliknite gumb za nalaganje/izbor slike (neobvezno)

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
sl: Vnesite *edini* pravilen odgovor na izzivno vprašanje

en: Enter your Private Key
sl: Vnesite svoj zasebni ključ

en: Enter your Public Key
sl: Vnesite svoj javni ključ

en: Enter your Secret Key
sl: Vnesite svoj skrivni ključ

en: Enter your Site Key
sl: Vnesite ključ svojega spletnega mesta

en: Enter your username or email to reset your password.
sl: Vnesite svoje uporabniško ime ali e-pošto za ponastavitev gesla.

en: Error Message
sl: Sporočilo o napaki

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
sl: Sporočilo o napaki se prikaže, če oddaja objave ne uspe (osnovno označevanje je dovoljeno)

en: Error message displayed if user does not check the box
sl: Sporočilo o napaki se prikaže, če uporabnik ne označi polja

en: Error:
sl: Napaka:

en: Example
sl: Primer

en: FYI: here is a
sl: Za vašo informacijo: tukaj je

en: Fall Sale!
sl: Jesenska razprodaja!

en: Featured Image
sl: Izpostavljena slika

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sl: Datoteka ni bila naložena. Preverite datoteko in poskusite znova.

en: File type not allowed (please upload images only)
sl: Vrsta datoteke ni dovoljena (naložite samo slike)

en: For
sl: Za

en: For more
sl: Za več

en: For more features and unlimited forms, check out
sl: Za več funkcij in neomejeno število obrazcev si oglejte

en: For more options and features, check out
sl: Za več možnosti in funkcij si oglejte

en: For unlimited fields, check out
sl: Za neomejena polja si oglejte

en: Forgot?
sl: Ste pozabili?

en: Form Fields
sl: Polja obrazca

en: Form Style
sl: Slog obrazca

en: Front-end Display
sl: Sprednji zaslon

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: Get USP Pro
sl: Pridobite USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sl: Pridobite USP Pro za neomejeno število obrazcev!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sl: Dajte USP 5-zvezdično oceno na WordPress.org

en: Go Pro
sl: Pojdi profesionalec

en: HTML5 Form + Default CSS
sl: Obrazec HTML5 + privzeti CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
sl: Obrazec HTML5 + Onemogoči CSS

en: Have an account?
sl: Imate račun?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sl: Tukaj je nekaj primerov, ki prikazujejo, kako konfigurirati to kratko kodo:

en: Hidden/Default Category
sl: Skrita/Privzeta kategorija

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Human verification: leave this field empty.
sl: Človeško preverjanje: pustite to polje prazno.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
sl: Če je za prejšnjo nastavitev določenih več naslovov, vključite enako število naslovov za to nastavitev (v enakem vrstnem redu).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sl: Če je uporabnik prijavljen, prikaži obrazec za oddajo; če pa uporabnik ni prijavljen, prikaži obrazec za prijavo:

en: If you like this plugin, please
sl: Če vam je ta vtičnik všeč, prosim

en: Image Display
sl: Prikaz slike

en: Image Markup
sl: Označevanje slike

en: Image Uploads
sl: Nalaganje slik

en: Image height exceeds maximum
sl: Višina slike presega največjo dovoljeno višino

en: Image width exceeds maximum
sl: Širina slike presega največjo dovoljeno širino

en: Important:
sl: Pomembno:

en: Include JavaScript
sl: Vključi JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
sl: Vključite zahtevane datoteke JavaScript (priporočeno)

en: Incorrect response.
sl: Napačen odgovor.

en: Installation Docs
sl: Namestitvena dokumentacija

en: Jeff Starr on X (Twitter)
sl: Jeff Starr na X (Twitter)

en: Learn&nbsp;more
sl: Več informacij

en: Leave this option disabled to remember your settings.
sl: To možnost pustite onemogočeno, da si zapomnite nastavitve.

en: Like this plugin? Give it a
sl: Vam je ta vtičnik všeč? Dajte mu oceno.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
sl: Prijavite se ali registrirajte! Hitro in brezplačno!

en: Log out
sl: Odjava

en: Login
sl: Prijava

en: Lose something?
sl: Izgubiti kaj?

en: Make a donation via PayPal
sl: Donirajte prek PayPala

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
sl: Donirajte

en: Make the challenge response case-sensitive
sl: Odgovor na izziv naj bo občutljiv na velike in male črke

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
sl: Nastavi potrditveno polje po meri kot obvezno (počisti kljukico, če želiš, da je neobvezno)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
sl: Označevanje za polje po meri 1. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
sl: Označevanje za polje po meri 2. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
sl: Označevanje za vsako poslano sliko. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
sl: Označevanje za poslani URL. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Markup for submitted author/name. You may include
sl: Označevanje za predloženega avtorja/ime. Lahko vključite

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
sl: Označevanje za poslani e-poštni naslov. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
sl: Največja višina (v slikovnih pikah) za naložene slike

en: Maximum image height
sl: Največja višina slike

en: Maximum image width
sl: Največja širina slike

en: Maximum number of images
sl: Največje število slik

en: Maximum number of images exceeded
sl: Preseženo je bilo največje dovoljeno število slik

en: Maximum number of images for each submitted post
sl: Največje število slik za vsako oddano objavo

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
sl: Največja širina (v slikovnih pikah) za naložene slike

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
sl: Sporočilo, prikazano po uspešni oddaji objave (dovoljeno osnovno označevanje)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
sl: Sporočilo, prikazano poleg polja za nalaganje datoteke (dovoljeno osnovno označevanje)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
sl: Sporočilo za e-poštna opozorila. Za uporabo privzetega sporočila pustite prazno. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
sl: Najmanjša višina (v slikovnih pikah) za naložene slike

en: Minimum image height
sl: Najmanjša višina slike

en: Minimum image height not met
sl: Najmanjša višina slike ni dosežena

en: Minimum image width
sl: Najmanjša širina slike

en: Minimum image width not met
sl: Najmanjša širina slike ni dosežena

en: Minimum number of images
sl: Najmanjše število slik

en: Minimum number of images for each submitted post
sl: Najmanjše število slik za vsako oddano objavo

en: Minimum number of images not met
sl: Najmanjše število slik ni doseženo

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
sl: Najmanjša širina (v slikovnih pikah) za naložene slike

en: More Options
sl: Več možnosti

en: Multiple Categories
sl: Več kategorij

en: Name Display
sl: Prikaz imena

en: Name Markup
sl: Označevanje imen

en: Non-empty value for hidden field
sl: Neprazna vrednost za skrito polje

en: Note that the url attribute accepts
sl: Upoštevajte, da atribut url sprejema

en: Notes:
sl: Opombe:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sl: Obsessive Web Design & Development

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
sl: Neobvezno označevanje/besedilo, ki ga je treba vključiti pred obrazec za oddajo (pustite prazno, da onemogočite)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sl: Ali pa, če želite obnoviti privzete možnosti vtičnika: potrdite polje, shranite nastavitve in nato deaktivirajte/ponovno aktivirajte vtičnik.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge za prikaz seznama oddanih objav kjer koli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge za prikaz galerije slik kjer koli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge, da obrazec prikažete kjer koli v predlogi teme:

en: Overview
sl: Pregled

en: Password
sl: Geslo

en: Pending (default)
sl: V teku (privzeto)

en: Perishable Press Books
sl: Knjige izdavačke hiše Hitro pokvarljive tiskarne

en: Please
sl: Prosim

en: Please Donate
sl: Prosim, darujte

en: Please check your email and try again
sl: Prosimo, preverite svojo e-pošto in poskusite znova.

en: Please complete the required fields.
sl: Izpolnite zahtevana polja.

en: Please return to the
sl: Prosim, vrnite se na

en: Please select a category..
sl: Prosimo, izberite kategorijo.

en: Please select some tags..
sl: Prosimo, izberite nekaj oznak.

en: Please select your image(s) to upload.
sl: Izberite sliko(-e) za nalaganje.

en: Please show support by purchasing one of my
sl: Prosim, izkažite svojo podporo z nakupom enega od mojih

en: Plugin Homepage
sl: Domača stran vtičnika

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
sl: Plugin Planet: Profesionalni WordPress vtičniki

en: Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika

en: Post Category
sl: Kategorija objave

en: Post Content
sl: Vsebina objave

en: Post Status
sl: Stanje objave

en: Post Status for submitted posts
sl: Stanje objav za poslane objave

en: Post Tags
sl: Oznake objav

en: Post Title
sl: Naslov objave

en: Post Type
sl: Vrsta objave

en: Post Type for submitted posts
sl: Vrsta objave za poslane objave

en: Post category required
sl: Zahtevana kategorija objave

en: Post content required
sl: Vsebina objave je obvezna

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sl: Objava ni bila ustvarjena. Za pomoč se obrnite na skrbnika spletnega mesta.

en: Post tags required
sl: Oznake objav so obvezne

en: Post title required
sl: Naslov objave je obvezen

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Pro WordPress plugins
sl: Profesionalni vtičniki za WordPress

en: Profile
sl: Profil

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Publish after
sl: Objavi po

en: Publish after 1 approved post
sl: Objavi po 1 odobreni objavi

en: Publish immediately
sl: Objavi takoj

en: Rate and review at the Plugin Directory
sl: Ocenite in komentirajte v imeniku vtičnikov

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sl: Ocenite ta vtičnik

en: Receive Email Alert
sl: Prejemanje e-poštnih opozoril

en: Redirect URL
sl: URL za preusmeritev

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
sl: Preusmerite uporabnika na ta URL po oddaji objave (pustite prazno, da ostanete na trenutni strani)

en: Register
sl: Registracija

en: Register for this site!
sl: Registrirajte se na tej strani!

en: Registered Email
sl: Registrirani e-poštni naslov

en: Registered URL
sl: Registriran URL

en: Registered Username
sl: Registrirano uporabniško ime

en: Remember me
sl: Zapomni si me

en: Require Checkbox
sl: Zahtevaj potrditveno polje

en: Require User Login
sl: Zahtevaj prijavo uporabnika

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
sl: Zahtevajte, da so naslovi poslanih objav edinstveni (koristno za preprečevanje večkratnih/podvojenih objav)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sl: Zahtevajte, da so uporabniki prijavljeni v WordPress za ogled/oddajo obrazca

en: Reset Form Button
sl: Gumb za ponastavitev obrazca

en: Reset form
sl: Ponastavi obrazec

en: Reset my password
sl: Ponastavi moje geslo

en: Restore Defaults
sl: Obnovi privzete nastavitve

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
sl: Obnovi privzete možnosti ob deaktivaciji/ponovni aktivaciji vtičnika

en: Return to form
sl: Nazaj na obrazec

en: Rich Text Editor
sl: Urejevalnik obogatenega besedila

en: Save All Changes
sl: Shrani vse spremembe

en: Save Preference
sl: Shrani nastavitve

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Secret Key
sl: Skrivni ključ

en: Select categories to include in the Category field:
sl: Izberite kategorije, ki jih želite vključiti v polje Kategorija:

en: Send email alerts for new post submissions
sl: Pošlji e-poštna obvestila o novih objavah

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show USP Posts
sl: Prikaži objave USP

en: Show categories
sl: Prikaži kategorije

en: Sign up now for the good stuff.
sl: Prijavite se zdaj za dobre stvari.

en: Sign up!
sl: Prijavite se!

en: Site Key
sl: Ključ spletnega mesta

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
sl: Določite ID(-je) kategorije, ki jih želite uporabiti za »Skrito/Privzeto kategorijo« (več ID-jev ločite z vejicami)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
sl: Določite uporabnika, ki naj bo dodeljen kot avtor oddanih objav

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
sl: Zadeva za e-poštna opozorila. Za uporabo privzete zadeve pustite polje prazno. Vključite lahko katero koli od naslednjih spremenljivk:

en: Submit Post
sl: Pošlji objavo

en: Submitted Posts
sl: Poslane objave

en: Submitter Email:
sl: E-pošta pošiljatelja:

en: Submitter IP:
sl: IP-naslov pošiljatelja:

en: Submitter Name:
sl: Ime predlagatelja:

en: Submitter URL:
sl: URL pošiljatelja:

en: Success Message
sl: Sporočilo o uspehu

en: Success!
sl: Uspeh!

en: Success! Thank you for your submission.
sl: Uspelo! Hvala za vašo oddajo.

en: Support Forum
sl: Forum za podporo

en: THANK YOU for your support!
sl: HVALA za vašo podporo!

en: Take 25% OFF any of our
sl: Izkoristite 25 % POPUSTA na katero koli od naših

en: Targeted Loading
sl: Ciljno nalaganje

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sl: Besedilo, prikazano poleg potrditvenega polja. Nasvet: za izpis kotnih oklepajev uporabite zavite oklepaje, na primer:

en: Thank you for using
sl: Hvala, ker uporabljate

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sl: To vam bo omogočilo, da prilagodite obrazec in sloge po želji. Za več informacij si oglejte razdelek »Obrazec za oddajo po meri« v

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
sl: Kratke kode za dostop je mogoče dodati kateri koli objavi ali strani WP. Tako lahko pogojno prikažete obrazce in drugo vsebino glede na uporabniško vlogo in stanje prijave.

en: The file(s) could not be uploaded
sl: Datotek ni bilo mogoče naložiti

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
sl: Obrazec za prijavo/registracijo se prikaže kot vmesnik z zavihki, tako da lahko uporabniki preklapljajo med prijavo, registracijo in ponastavitvijo gesla.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
sl: Pro različica ponuja veliko več možnosti za to kratko kodo.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
sl: Pro različica ponuja večjo prilagodljivost s kratkimi kodami za nadzor dostopa.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
sl: Prišlo je do napake. Preverite obvezna polja in poskusite znova.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sl: Ta nastavitev omogoči vse kratke kode v gradnikih (tudi kratke kode iz drugih vtičnikov).

en: This shortcode accepts the following attributes:
sl: Ta kratka koda sprejema naslednje atribute:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sl: Ta kratka koda prikaže povezavo, ki ponastavi obrazec v prvotno stanje:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
sl: To bo prikazano kot oznaka polja na obrazcu. Privzeto: Polje po meri 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
sl: To bo prikazano kot oznaka polja na obrazcu. Privzeto: Polje po meri 2

en: Tip:
sl: Nasvet:

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
sl: Če želite omogočiti Cloudflare Turnstile, vnesite ključ spletnega mesta in tajni ključ.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
sl: Če želite omogočiti Google reCaptcha, vnesite svoj javni in zasebni ključ.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
sl: Za preprečevanje neželene pošte vnesite vprašanje, na katerega morajo uporabniki odgovoriti, preden oddajo obrazec.

en: Toggle all panels
sl: Preklopi vse plošče

en: URL
sl: URL-naslov

en: URL Display
sl: Prikaz URL-ja

en: URL Markup
sl: Označevanje URL-jev

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sl: USP vam omogoča prikaz obrazca po oddaji kjer koli na vašem spletnem mestu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sl: USP ponuja tri kratke kode za nadzor dostopa in omejevanje vsebine.

en: Unique Titles
sl: Edinstveni naslovi

en: Unlimited front-end forms
sl: Neomejeno število obrazcev za prednji del

en: Upload Message
sl: Naloži sporočilo

en: Upload an Image
sl: Naloži sliko

en: Use Existing Tags
sl: Uporabi obstoječe oznake

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
sl: Za kategorijo objave uporabite skrito polje. To skrije polje kategorije in nastavi njegovo vrednost z naslednjo možnostjo.

en: Use curly brackets
sl: Uporabite zavite oklepaje

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sl: Uporabljajte samo alfanumerične znake, podčrtaje in pomišljaje. Če niste prepričani, uporabite privzeto ime:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
sl: Uporabite enojne ravne narekovaje (namesto dvojnih narekovajev) v

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
sl: Uporabite poslane slike kot predstavljene slike. Zahteva podporo teme za predstavljene slike (tj. sličice objav).

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sl: Za prikaz obrazca v kateri koli objavi ali strani WP uporabite kratko kodo:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
sl: Kot vrednost polja URL uporabite URL uporabnikovega profila (veljavno, ko je uporabnik prijavljen v WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
sl: Kot vrednost polja E-pošta uporabite registrirani e-poštni naslov uporabnika (veljavno, ko je uporabnik prijavljen v WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
sl: Za polje Ime uporabite registrirano uporabniško ime uporabnika (veljavno, ko je uporabnik prijavljen v WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sl: Uporabite to kratko kodo za prikaz galerije naloženih slik za vsako oddano objavo:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sl: Uporabite to kratko kodo za prikaz seznama oddanih objav na kateri koli objavi ali strani WP:

en: User Email
sl: Uporabniški e-poštni naslov

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: User Settings
sl: Uporabniške nastavitve

en: User Submitted Post
sl: Objava, ki jo je oddal uporabnik

en: User Submitted Post Info
sl: Informacije o objavi, ki jo je oddal uporabnik

en: User Submitted Posts
sl: Objave, ki jih je poslal uporabnik

en: User URL
sl: Uporabniški URL

en: User URL required
sl: Zahtevan je uporabniški URL

en: User email required
sl: Zahtevan je uporabniški e-poštni naslov

en: User login required
sl: Zahtevana je prijava uporabnika

en: User name required
sl: Uporabniško ime je obvezno

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Username or Email
sl: Uporabniško ime ali e-pošta

en: Verification
sl: Preverjanje

en: View full post
sl: Ogled celotne objave

en: WP Page
sl: WP stran

en: WP Post (recommended)
sl: Objava WP (priporočeno)

en: WP Resources
sl: Viri WP

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
sl: Želite več kot en obrazec? Ustvarite neomejeno število obrazcev za oddajo, registracijo, kontaktne obrazce in še več z

en: We need your support!
sl: Potrebujemo vašo podporo!

en: Welcome,
sl: Dobrodošli,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sl: S to možnostjo lahko kopirate privzete predloge vtičnika:

en: WordPress Admin Area
sl: Administratorsko območje WordPressa

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
sl: Prikažete lahko tudi preprost obrazec, ki uporabnikom omogoča prijavo, registracijo ali ponastavitev gesla.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sl: Prilagodite lahko z uporabo katerega koli od naslednjih atributov:

en: Your Email
sl: Vaš e-poštni naslov

en: Your Name
sl: Vaše ime

en: Your URL
sl: Vaš URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sl: Vaša velikodušna podpora omogoča nadaljnji razvoj tega brezplačnega vtičnika. Hvala!

en: Your generous support helps future development of
sl: Vaša velikodušna podpora pomaga pri nadaljnjem razvoju

en: and
sl: in

en: and is greatly appreciated.
sl: in je zelo cenjeno.

en: and/or
sl: in/ali

en: at checkout. Sale ends 1/11/2026.
sl: na blagajni. Razprodaja se konča 1. 11. 2026.

en: attributes
sl: atributi

en: books
sl: knjige

en: by
sl: od

en: category
sl: kategorija

en: check out
sl: odjava

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
sl: NE uporabljajte captcha hkrati iz Googla in Cloudflare.

en: donation
sl: donacija

en: email-alert options
sl: možnosti e-poštnih opozoril

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sl: omogoča obiskovalcem objavljanje objav in nalaganje slik s sprednje strani vašega spletnega mesta.

en: give it a 5-star rating
sl: dajte mu oceno 5 zvezdic

en: give this plugin a 5-star rating
sl: Dajte temu vtičniku oceno 5 zvezdic

en: in
sl: v

en: in your theme:
sl: v tvoji temi:

en: list of USP CSS selectors
sl: seznam selektorjev CSS USP

en: log in
sl: prijava

en: make a donation
sl: darujte

en: options, check out
sl: možnosti, preverite

en: or
sl: ali

en: or by making a
sl: ali z izdelavo

en: plugins
sl: vtičniki

en: reCaptcha Version
sl: Različica reCaptcha

en: requires WordPress
sl: zahteva WordPress

en: tag
sl: oznaka

en: to display the submitted name.
sl: za prikaz poslanega imena.

en: to get the URL of the full-size image
sl: da dobim URL slike v polni velikosti

en: to get the current URL.
sl: da dobite trenutni URL.

en: to include markup in the deny message, you can use
sl: Če želite v sporočilo o zavrnitvi vključiti oznako, lahko uporabite

en: to output
sl: za izhod

en: to output angle brackets
sl: za izpis kotnih oklepajev

en: to submit content!
sl: za oddajo vsebine!

en: to upgrade WordPress and try again.
sl: nadgradite WordPress in poskusite znova.

en: unlimited checkbox fields
sl: neomejeno število potrditvenih polj

en: unlimited custom fields
sl: neomejeno število polj po meri

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
sl: v2 (Nisem robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
sl: v3 (Skrita reCaptcha)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
sl: ★★★★★ ocena
