USP 20251121 - en to he translation catalogue (419 entries)

en:  approved posts
he: פוסטים שאושרו

en:  file
he: קובץ

en:  file required
he: קובץ נדרש

en:  files
he: קבצים

en:  files required
he: קבצים נדרשים

en:  or higher, and has been deactivated!
he: או גבוה יותר, והוא הושבת!

en:  pixels
he: פיקסלים

en:  required
he: נדרש

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
he: קישור "הוסף תמונה נוספת"

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
he: הפתרון האולטימטיבי לתוכן שנוצר על ידי משתמשים.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
he: (ספקו תבנית טופס וסגנונות משלכם)

en: (Provide your own styles)
he: (ספקו סגנונות משלכם)

en: (Recommended)
he: (מוּמלָץ)

en: ..and upload them into a directory named
he: ...ולהעלות אותם לספרייה בשם

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
he: הוסף שאלת אתגר כדי לעזור לעצור ספאם. טיפ: הפוך את השאלה לקלה למענה עבור כל אדם.

en: Add another image
he: הוסף תמונה נוספת

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
he: נמענים נוספים עבור התראות דוא"ל. השתמש בפסיקים כדי להפריד בין כתובות מרובות.

en: Admin
he: מנהל

en: After post content
he: תוכן לאחר הפוסט

en: An error occurred. Please go back and try again.
he: אירעה שגיאה. אנא חזור ונסה שוב.

en: Antispam Question
he: שאלה בנושא אנטי-ספאם

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
he: כל תרומה בגודל מסוים עוזרת לי להמשיך לפתח את התוסף החינמי הזה ומשאבים מעולים אחרים של וורדפרס.

en: Apply code
he: החלת קוד

en: Assigned Author
he: מחבר שהוקצה

en: Automatically display images and more.
he: הצגת תמונות אוטומטית ועוד.

en: Before post content
he: תוכן לפני פרסום

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
he: כברירת מחדל, קבצי CSS ו-JavaScript נטענים בכל עמוד. כדי לטעון רק בעמוד/ים ספציפי/ים, הזן/י כאן את כתובת/י ה-URL. השתמש/י בפסיקים כדי להפריד בין כתובות URL מרובות. השאר/י ריק כדי לטעון בכל העמודים.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
he: כברירת מחדל, מוצגת תיבת סימון של "מסכים לתנאים". התאם אישית כרצונך.

en: Can use
he: יכול להשתמש

en: Case-sensitivity
he: רגישות לאותיות גדולות/קטנות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Categories &amp; Tags
he: קטגוריות ותגיות

en: Category ID for Hidden Field
he: מזהה קטגוריה עבור שדה מוסתר

en: Challenge Question
he: שאלת אתגר

en: Challenge Response
he: תגובת אתגר

en: Check out the source code inline notes for more info
he: עיין בהערות המוטבעות בקוד המקור לקבלת מידע נוסף

en: Check this box if you have shown support
he: סמן תיבה זו אם הבעת תמיכה

en: Check your email for the password.
he: בדוק את האימייל שלך כדי למצוא את הסיסמה.

en: Check your email to reset your password.
he: בדוק את האימייל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Checkbox Error
he: שגיאת תיבת סימון

en: Checkbox Name
he: שם תיבת הסימון

en: Checkbox Text
he: טקסט תיבת סימון

en: Choose fields to display on the front-end form.
he: בחר שדות להצגה בטופס הקדמי.

en: Choose reCaptcha version
he: בחר גרסת reCaptcha

en: Cloudflare Turnstile
he: שער מסתובב קלאודפלייר

en: Configure Custom Field #1.
he: הגדר שדה מותאם אישית #1.

en: Configure Custom Field #2.
he: הגדר שדה מותאם אישית #2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
he: הגדר התראות דוא"ל עבור פוסטים חדשים שהוגשו.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
he: קבע את ההגדרות הכלליות. הערה: הגדרות ברירת המחדל פועלות כשורה ברוב המקרים.

en: Configure settings for image uploads.
he: קבע הגדרות להעלאת תמונות.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
he: קבע את ההגדרות עבור השדות קטגוריה ותג.

en: Configure user settings.
he: קבע את הגדרות המשתמש.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
he: מזל טוב, אתה מחובר.

en: Correct captcha required
he: נדרשת קפטצ'ה נכונה

en: Custom Checkbox
he: תיבת סימון מותאמת אישית

en: Custom Content
he: תוכן מותאם אישית

en: Custom Field 1
he: שדה מותאם אישית 1

en: Custom Field 1 Display
he: תצוגה של שדה מותאם אישית 1

en: Custom Field 1 Markup
he: סימון שדה מותאם אישית 1

en: Custom Field 2
he: שדה מותאם אישית 2

en: Custom Field 2 Display
he: תצוגה של שדה מותאם אישית 2

en: Custom Field 2 Markup
he: סימון שדה מותאם אישית 2

en: Custom Field Label
he: תווית שדה מותאמת אישית

en: Custom Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Form + Custom CSS
he: טופס מותאם אישית + ​​CSS מותאם אישית

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
he: כתובת מותאמת אישית עבור כותרת הדוא"ל "מאת" (ראה שאלות נפוצות על תוספים למידע נוסף).

en: Custom checkbox required
he: נדרשת תיבת סימון מותאמת אישית

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
he: סימון מותאם אישית עבור הקישור "הוסף תמונה נוספת". השאר ריק כדי להשתמש בסימון ברירת המחדל (מומלץ).

en: Default Featured Image
he: תמונה מוצגת כברירת מחדל

en: Disable
he: השבת

en: Disable IP Tracking
he: השבת מעקב IP

en: Disable Replace Author
he: השבתת החלפת מחבר

en: Disable Required
he: נדרשת השבתה

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
he: השבתת כל התכונות הנדרשות בשדות הטופס (שימושי לפתרון בעיות של הודעות שגיאה)

en: Disable this field
he: השבת שדה זה

en: Dismiss
he: לְפַטֵר

en: Display Checkbox
he: תיבת סימון להצגה

en: Display Custom Field 1:
he: הצגת שדה מותאם אישית 1:

en: Display Custom Field 2:
he: הצגת שדה מותאם אישית 2:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
he: הצגת תפריט בחירה/נפתח של תגיות קיימות (תקף כאשר שדה התגית מוצג בטופס)

en: Display content only to users with a specific capability:
he: הצג תוכן רק למשתמשים בעלי יכולת ספציפית:

en: Display content to logged-in users:
he: הצגת תוכן למשתמשים מחוברים:

en: Display content to visitors only:
he: הצגת תוכן למבקרים בלבד:

en: Display custom checkbox on the submission form
he: הצג תיבת סימון מותאמת אישית בטופס ההגשה

en: Display image gallery
he: הצגת גלריית תמונות

en: Display submitted URL:
he: כתובת URL שהוגשה להצגה:

en: Display submitted author/name:
he: הצגת שם/מחבר שהוגש:

en: Display submitted email address:
he: הצגת כתובת הדוא"ל שנשלחה:

en: Display submitted images:
he: הצגת תמונות שהוגשו:

en: Display the Form
he: הצג את הטופס

en: Display the login/register form
he: הצגת טופס הכניסה/הרשמה

en: Display the submit-post form
he: הצגת טופס שליחת הפוסט

en: Display user-submitted posts
he: הצגת פוסטים שנשלחו על ידי משתמשים

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
he: אין לאסוף או לאחסן כתובת IP של משתמשים (שימושי לעמידה בתקנות הפרטיות)

en: Do not display
he: אל תציג

en: Do not replace post author with submitted user name
he: אין להחליף את כותב הפוסט בשם המשתמש שנשלח

en: Documentation
he: תיעוד

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
he: תרומה באמצעות פייפאל, כרטיס אשראי או מטבעות קריפטוגרפיים

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Duplicate post title. Please try again.
he: כותרת פוסט כפולה. אנא נסה שוב.

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
he: כתובת דוא"ל "מאת"

en: Email Address for Alerts
he: כתובת דוא"ל להתראות

en: Email Alert Message
he: הודעת התראה בדוא"ל

en: Email Alert Subject
he: נושא התראת דוא"ל

en: Email Alerts
he: התראות דוא"ל

en: Email Display
he: תצוגת דוא"ל

en: Email Markup
he: סימון אימייל

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Enable HTML Format
he: הפעלת פורמט HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
he: הפעלת פורמט HTML עבור הודעות התראות דוא"ל

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
he: הפעלת RTE/עורך חזותי עבור שדה תוכן הפוסט

en: Enable Shortcodes
he: הפעל קודי קיצור

en: Enable and require
he: לאפשר ולדרוש

en: Enable but do not require
he: להפעיל אך לא לדרוש

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
he: הפעלת קיצורי דרך בווידג'טים. כברירת מחדל, וורדפרס אינה מאפשרת קיצורי דרך בווידג'טים.

en: Enable users to select multiple categories
he: לאפשר למשתמשים לבחור מספר קטגוריות

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
he: לאפשר למשתמשים להעלות סוגי קבצים אחרים (כגון PDF, Word, Zip, סרטונים ועוד), לבדוק

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
he: מאפשר למבקרים שלך להגיש פוסטים ותמונות מכל מקום באתר שלך.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
he: הזן כתובת URL או לחץ על כפתור כדי להעלות/לבחור תמונה (אופציונלי)

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
he: הזן את התשובה הנכונה *היחידה* לשאלת האתגר

en: Enter your Private Key
he: הזן את המפתח הפרטי שלך

en: Enter your Public Key
he: הזן את המפתח הציבורי שלך

en: Enter your Secret Key
he: הזן את המפתח הסודי שלך

en: Enter your Site Key
he: הזן את מפתח האתר שלך

en: Enter your username or email to reset your password.
he: הזן את שם המשתמש או הדוא"ל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
he: הודעת שגיאה מוצגת אם שליחת פוסט נכשלת (מותר סימון בסיסי)

en: Error message displayed if user does not check the box
he: הודעת שגיאה מוצגת אם המשתמש לא מסמן את התיבה

en: Error:
he: שגיאה:

en: Example
he: דוּגמָה

en: FYI: here is a
he: לידיעתך: הנה

en: Fall Sale!
he: מבצע סתיו!

en: Featured Image
he: תמונה מוצגת

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
he: הקובץ לא הועלה. אנא בדוק את הקובץ ונסה שוב.

en: File type not allowed (please upload images only)
he: סוג קובץ אינו מותר (נא להעלות תמונות בלבד)

en: For
he: עֲבוּר

en: For more
he: למידע נוסף

en: For more features and unlimited forms, check out
he: לתכונות נוספות וטפסים ללא הגבלה, בקרו ב

en: For more options and features, check out
he: לאפשרויות ותכונות נוספות, בקרו ב

en: For unlimited fields, check out
he: לקבלת שדות ללא הגבלה, בדקו

en: Forgot?
he: שכחתי?

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: Form Style
he: סגנון טופס

en: Front-end Display
he: תצוגה קדמית

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Get USP Pro
he: קבלו את USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
he: קבלו USP Pro לקבלת טפסים ללא הגבלה!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
he: תן ל-USP דירוג של 5 כוכבים ב-WordPress.org

en: Go Pro
he: גו פרו

en: Google reCaptcha
he: גוגל ריקפטצ'ה

en: HTML5 Form + Default CSS
he: טופס HTML5 + CSS ברירת מחדל

en: HTML5 Form + Disable CSS
he: טופס HTML5 + השבתת CSS

en: Have an account?
he: יש לך חשבון?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
he: הנה כמה דוגמאות המראות כיצד להגדיר את הקיצור הזה:

en: Hidden/Default Category
he: קטגוריה מוסתרת/ברירת מחדל

en: Homepage
he: דף הבית

en: Human verification: leave this field empty.
he: אימות אנושי: השאר שדה זה ריק.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
he: אם צוינו מספר כתובות עבור ההגדרה הקודמת, יש לכלול מספר שווה של כתובות עבור הגדרה זו (באותו סדר).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
he: אם המשתמש מחובר, הצג את טופס השליחה לאחר מכן; או אם המשתמש אינו מחובר, הצג את טופס ההתחברות:

en: If you like this plugin, please
he: אם אתם אוהבים את התוסף הזה, בבקשה

en: Image Display
he: תצוגת תמונה

en: Image Markup
he: סימון תמונה

en: Image Uploads
he: העלאות תמונות

en: Image height exceeds maximum
he: גובה התמונה חורג מהמקסימום

en: Image width exceeds maximum
he: רוחב התמונה חורג מהמקסימום

en: Important:
he: חָשׁוּב:

en: Include JavaScript
he: כלול JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
he: כלול קבצי JavaScript נדרשים (מומלץ)

en: Incorrect response.
he: תגובה שגויה.

en: Installation Docs
he: מסמכי התקנה

en: Jeff Starr
he: ג'ף סטאר

en: Jeff Starr on X (Twitter)
he: ג'ף סטאר ב-X (טוויטר)

en: Learn&nbsp;more
he: למידע נוסף

en: Leave this option disabled to remember your settings.
he: השאר אפשרות זו מושבתת כדי לזכור את ההגדרות שלך.

en: Like this plugin? Give it a
he: אהבתם את התוסף הזה? נסו אותו

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
he: התחבר או הירשם! זה מהיר וחינמי!

en: Log out
he: התנתק

en: Login
he: כְּנִיסָה לַמַעֲרֶכֶת

en: Lose something?
he: לאבד משהו?

en: Make a donation via PayPal
he: בצע תרומה דרך פייפאל

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
he: תרומה

en: Make the challenge response case-sensitive
he: הפוך את תגובת האתגר לתלוית רישיות

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
he: הפוך את תיבת הסימון המותאמת אישית לחובה (בטל את הסימון כדי להפוך אותה לאופציונלית)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור שדה מותאם אישית 1. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור שדה מותאם אישית 2. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כל תמונה שהוגשה. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כתובת URL שהוגשה. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for submitted author/name. You may include
he: סימון עבור שם המחבר/ה שהוגש. ניתן לכלול

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כתובת הדוא"ל שהוגשה. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
he: גובה מקסימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Maximum image height
he: גובה תמונה מקסימלי

en: Maximum image width
he: רוחב תמונה מקסימלי

en: Maximum number of images
he: מספר תמונות מקסימלי

en: Maximum number of images exceeded
he: חריגה ממספר התמונות המרבי

en: Maximum number of images for each submitted post
he: מספר תמונות מקסימלי לכל פוסט שנשלח

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
he: רוחב מקסימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
he: הודעה המוצגת לאחר שליחת פוסט בהצלחה (מותר סימון בסיסי)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
he: הודעה המוצגת ליד שדה העלאת הקובץ (מותר סימון בסיסי)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
he: הודעה עבור התראות דוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בהודעת ברירת המחדל. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
he: גובה מינימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Minimum image height
he: גובה תמונה מינימלי

en: Minimum image height not met
he: גובה התמונה המינימלי לא הושג

en: Minimum image width
he: רוחב תמונה מינימלי

en: Minimum image width not met
he: רוחב התמונה המינימלי לא הושג

en: Minimum number of images
he: מספר מינימלי של תמונות

en: Minimum number of images for each submitted post
he: מספר תמונות מינימלי לכל פוסט שנשלח

en: Minimum number of images not met
he: מספר התמונות המינימלי לא הושג

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
he: רוחב מינימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Multiple Categories
he: קטגוריות מרובות

en: Name Display
he: תצוגת שם

en: Name Markup
he: סימון שם

en: Non-empty value for hidden field
he: ערך שאינו ריק עבור שדה מוסתר

en: Note that the url attribute accepts
he: שים לב שתכונת ה-url מקבלת

en: Notes:
he: הערות:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
he: עיצוב ופיתוח אתרים אובססיביים

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
he: סימון/טקסט אופציונלי להכללה לפני טופס ההגשה (השאר ריק כדי להשבית)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
he: או, כדי להמשיך ולשחזר את אפשרויות ברירת המחדל של התוסף: סמנו את התיבה, שמרו את ההגדרות שלכם ולאחר מכן בטל/הפעילו מחדש את התוסף.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמשו בתג התבנית כדי להציג רשימה של פוסטים שהוגשו בכל מקום בתבנית העיצוב שלכם:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמשו בתג התבנית כדי להציג גלריית תמונות בכל מקום בתבנית ערכת הנושא שלכם:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמשו בתג template כדי להציג את הטופס בכל מקום בתבנית העיצוב שלכם:

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Password
he: סִיסמָה

en: Pending (default)
he: בהמתנה (ברירת מחדל)

en: Perishable Press Books
he: ספרי עיתונות מתכלים

en: Please
he: אָנָא

en: Please Donate
he: אנא תרמו

en: Please check your email and try again
he: אנא בדוק את האימייל שלך ונסה שוב

en: Please complete the required fields.
he: אנא מלאו את השדות הנדרשים.

en: Please return to the
he: אנא חזור אל

en: Please select a category..
he: אנא בחר קטגוריה..

en: Please select some tags..
he: אנא בחר מספר תגיות..

en: Please select your image(s) to upload.
he: אנא בחר את התמונה/ות להעלאה.

en: Please show support by purchasing one of my
he: אנא הביעו תמיכה על ידי רכישת אחד משלי

en: Plugin Homepage
he: דף הבית של התוסף

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
he: פלאנט התוספים: תוספים מקצועיים לוורדפרס

en: Plugin Settings
he: הגדרות תוסף

en: Post Category
he: קטגוריית פוסטים

en: Post Content
he: תוכן הפוסט

en: Post Status
he: סטטוס הפוסט

en: Post Status for submitted posts
he: סטטוס פוסט עבור פוסטים שנשלחו

en: Post Tags
he: תגיות פוסט

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post Type
he: סוג הפוסט

en: Post Type for submitted posts
he: סוג פוסט עבור פוסטים שהוגשו

en: Post category required
he: קטגוריית פוסט נדרשת

en: Post content required
he: נדרש תוכן לפוסט

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
he: הפוסט לא נוצר. אנא צור קשר עם מנהל האתר לקבלת עזרה.

en: Post tags required
he: נדרשות תגיות פוסט

en: Post title required
he: נדרשת כותרת לפוסט

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Pro WordPress plugins
he: תוספים מקצועיים לוורדפרס

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Publish after
he: פרסם לאחר

en: Publish after 1 approved post
he: פרסם לאחר פוסט אחד שאושר

en: Publish immediately
he: פרסם מיד

en: Rate and review at the Plugin Directory
he: דרג וסקור במדריך התוספים

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
he: דרג את התוסף הזה

en: Receive Email Alert
he: קבל התראות דוא"ל

en: Redirect URL
he: כתובת אתר להפניה מחדש

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
he: הפנה את המשתמש לכתובת URL זו לאחר שליחת הפוסט (השאר ריק כדי להישאר בדף הנוכחי)

en: Register
he: לִרְשׁוֹם

en: Register for this site!
he: הירשמו לאתר הזה!

en: Registered Email
he: דוא"ל רשום

en: Registered URL
he: כתובת אתר רשומה

en: Registered Username
he: שם משתמש רשום

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Require Checkbox
he: תיבת סימון נדרשת

en: Require User Login
he: דרוש כניסת משתמש

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
he: דרישה שכותרות פוסטים שהוגשו יהיו ייחודיות (שימושי למניעת פוסטים מרובים/כפולים)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
he: דרוש מהמשתמשים להתחבר ל-WordPress כדי לצפות/לשלוח את הטופס

en: Reset Form Button
he: כפתור איפוס טופס

en: Reset form
he: איפוס טופס

en: Reset my password
he: איפוס הסיסמה שלי

en: Restore Defaults
he: שחזור ברירות מחדל

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
he: שחזור אפשרויות ברירת מחדל לאחר ביטול/הפעלה מחדש של התוסף

en: Return to form
he: חזרה לטופס

en: Rich Text Editor
he: עורך טקסט עשיר

en: Save All Changes
he: שמור את כל השינויים

en: Save Preference
he: שמור העדפה

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Select categories to include in the Category field:
he: בחר קטגוריות שיכללו בשדה הקטגוריה:

en: Send email alerts for new post submissions
he: שלח התראות דוא"ל על פוסטים חדשים שהוגשו

en: Settings
he: הגדרות

en: Show USP Posts
he: הצג פוסטים של USP

en: Show categories
he: הצג קטגוריות

en: Sign up now for the good stuff.
he: הירשמו עכשיו לדברים הטובים.

en: Sign up!
he: הירשמו!

en: Site Key
he: מפתח האתר

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
he: ציין מזהי קטגוריה לשימוש עבור "קטגוריה מוסתרת/ברירת מחדל" (יש להפריד מספר מזהים באמצעות פסיקים)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
he: ציין את המשתמש שיש להקצות ככותב עבור פוסטים שנשלחו

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
he: שורת נושא להתראות דוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בשורת הנושא המוגדרת כברירת מחדל. ניתן לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Submit Post
he: שלח פוסט

en: Submitted Posts
he: פוסטים שנשלחו

en: Submitter Email:
he: דוא"ל של המגיש:

en: Submitter IP:
he: כתובת IP של השולח:

en: Submitter Name:
he: שם המגיש:

en: Submitter URL:
he: כתובת אתר של המגיש:

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Success!
he: הַצלָחָה!

en: Success! Thank you for your submission.
he: הצלחה! תודה על הגשתך.

en: Support Forum
he: פורום תמיכה

en: THANK YOU for your support!
he: תודה על תמיכתך!

en: Take 25% OFF any of our
he: קבלו 25% הנחה על כל אחד מהמוצרים שלנו

en: Targeted Loading
he: טעינה ממוקדת

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
he: טקסט המוצג ליד תיבת הסימון. טיפ: השתמשו בסוגריים מסולסלים כדי להפיק סוגריים זוויתיים, לדוגמה:

en: Thank you for using
he: תודה שהשתמשת

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
he: זה יאפשר לך להתאים אישית את הטופס והסגנונות כרצונך. למידע נוסף, עיין בסעיף "טופס הגשה מותאם אישית" ב

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
he: ניתן להוסיף את קודי הגישה לכל פוסט או דף ב-WP. כך שתוכלו להציג טפסים ותוכן אחר באופן מותנה, בהתבסס על תפקיד המשתמש ומצב ההתחברות.

en: The file(s) could not be uploaded
he: לא ניתן היה להעלות את הקובץ/ים

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
he: טופס הכניסה/הרשמה מוצג כממשק עם לשוניות, כך שמשתמשים יכולים לעבור בין כניסה, הרשמה ואיפוס סיסמה.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
he: גרסת ה-Pro מספקת אפשרויות רבות נוספות עבור קוד קצר זה.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
he: גרסת ה-Pro מספקת גמישות רבה יותר עם קודי קיצור לבקרת גישה.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
he: אירעה שגיאה. אנא סמן את השדות הנדרשים ונסה שוב.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
he: הגדרה זו מאפשרת את כל הקודים המקושרים בווידג'טים (אפילו קודים מפלאגינים אחרים).

en: This shortcode accepts the following attributes:
he: קוד קצר זה מקבל את המאפיינים הבאים:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
he: קוד קצר זה מציג קישור שמאפס את הטופס למצבו המקורי:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית 2

en: Tip:
he: עֵצָה:

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
he: כדי להפעיל את Cloudflare Turnstile, הזן את מפתח האתר והמפתח הסודי שלך.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
he: כדי להפעיל את Google reCaptcha, הזינו את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלכם.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
he: כדי למנוע ספאם, הזן שאלה שעל המשתמשים לענות עליה לפני שליחת הטופס

en: Toggle all panels
he: הפעל/הפעל את כל החלונות

en: URL
he: כתובת אתר

en: URL Display
he: תצוגת כתובת URL

en: URL Markup
he: סימון כתובת URL

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
he: USP מאפשר לך להציג טופס לאחר הגשת הטופס בכל מקום באתר שלך.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
he: USP מספקת שלושה קודי קיצור (shortcodes) לשליטה בגישה והגבלת תוכן.

en: Unique Titles
he: כותרות ייחודיות

en: Unlimited front-end forms
he: טפסי קצה ללא הגבלה

en: Upload Message
he: העלאת הודעה

en: Upload an Image
he: העלה תמונה

en: Use Existing Tags
he: השתמש בתגים קיימים

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
he: השתמשו בשדה מוסתר עבור קטגוריית הפוסט. פעולה זו מסתירה את שדה הקטגוריה ומגדירה את ערכו דרך האפשרות הבאה.

en: Use curly brackets
he: השתמש בסוגריים מסולסלים

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
he: השתמשו רק בשם אלפאנומרי, קווים תחתונים ומקפים. אם אינכם בטוחים, השתמשו בשם ברירת המחדל:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
he: השתמשו במירכאות בודדות ישרות (במקום מירכאות כפולות) ב

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
he: השתמשו בתמונות שהוגשו כתמונות נבחרות. נדרשת תמיכה בערכת נושא עבור תמונות נבחרות (הידוע גם כתמונות ממוזערות של פוסטים).

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
he: השתמשו בקוד הקצר כדי להציג את הטופס בכל פוסט או דף של WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמש בכתובת האתר של הפרופיל של המשתמש כערך שדה כתובת האתר (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמשו בכתובת הדוא"ל הרשומה של המשתמש כערך בשדה הדוא"ל (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמש בשם המשתמש הרשום של המשתמש עבור שדה השם (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
he: השתמשו בקוד קצר זה כדי להציג גלריית תמונות שהועלו עבור כל פוסט שהוגש:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
he: השתמשו בקוד קצר זה כדי להציג רשימה של פוסטים שהוגשו בכל פוסט או דף של WP:

en: User Email
he: דוא"ל המשתמש

en: User Name
he: שֵׁם מִשׁתַמֵשׁ

en: User Settings
he: הגדרות משתמש

en: User Submitted Post
he: פוסט שנשלח על ידי משתמש

en: User Submitted Post Info
he: מידע על פוסט שנשלח על ידי המשתמש

en: User Submitted Posts
he: פוסטים שנשלחו על ידי משתמשים

en: User URL
he: כתובת אתר של משתמש

en: User URL required
he: נדרשת כתובת URL של המשתמש

en: User email required
he: נדרשת כתובת דוא"ל של המשתמש

en: User login required
he: נדרשת כניסת משתמש

en: User name required
he: נדרש שם משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or Email
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Verification
he: אימות

en: View full post
he: צפה בפוסט המלא

en: WP Page
he: עמוד WP

en: WP Post (recommended)
he: פוסט WP (מומלץ)

en: WP Resources
he: משאבי WP

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
he: רוצה יותר מטופס אחד? צור טפסי הגשה, טפסי הרשמה, טפסי יצירת קשר ועוד ללא הגבלה בעזרת

en: We need your support!
he: אנחנו צריכים את התמיכה שלכם!

en: Welcome,
he: ברוכים הבאים,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
he: בעזרת אפשרות זו, ניתן להעתיק את תבניות ברירת המחדל של התוסף:

en: WordPress Admin Area
he: אזור ניהול וורדפרס

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
he: ניתן גם להציג טופס פשוט המאפשר למשתמשים להתחבר, להירשם או לאפס את הסיסמה שלהם.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
he: ניתן להתאים אישית באמצעות כל אחת מהתכונות הבאות:

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your URL
he: כתובת האתר שלך

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
he: תמיכתך הנדיבה מאפשרת המשך פיתוח של תוסף חינמי זה. תודה!

en: Your generous support helps future development of
he: תמיכתכם הנדיבה מסייעת לפיתוח עתידי של

en: and
he: ו

en: and is greatly appreciated.
he: ומוערך מאוד.

en: and/or
he: ו/או

en: at checkout. Sale ends 1/11/2026.
he: בקופה. המבצע מסתיים ב-11/1/2026.

en: attributes
he: תכונות

en: books
he: ספרים

en: by
he: עַל יְדֵי

en: category
he: קָטֵגוֹרִיָה

en: check out
he: צ'ק אאוט

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
he: אל תשתמשו בקפצ'ות של גוגל ו-Cloudflare בו זמנית.

en: donation
he: תְרוּמָה

en: email-alert options
he: אפשרויות התראות דוא"ל

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
he: מאפשר למבקרים שלך להגיש פוסטים ולהעלות תמונות מחזית האתר שלך.

en: give it a 5-star rating
he: תן לו דירוג של 5 כוכבים

en: give this plugin a 5-star rating
he: תן לתוסף הזה דירוג של 5 כוכבים

en: in
he: ב

en: in your theme:
he: בתבנית שלך:

en: list of USP CSS selectors
he: רשימת בוררי CSS של USP

en: log in
he: התחברות

en: make a donation
he: לתרום

en: options, check out
he: אפשרויות, בדקו

en: or
he: אוֹ

en: or by making a
he: או על ידי יצירת

en: plugins
he: תוספים

en: reCaptcha Version
he: גרסת reCaptcha

en: requires WordPress
he: דורש וורדפרס

en: tag
he: תָג

en: to display the submitted name.
he: כדי להציג את השם שהוגש.

en: to get the URL of the full-size image
he: כדי לקבל את כתובת האתר של התמונה בגודל מלא

en: to get the current URL.
he: כדי לקבל את כתובת ה-URL הנוכחית.

en: to include markup in the deny message, you can use
he: כדי לכלול סימון בהודעת הדחייה, ניתן להשתמש

en: to output
he: לפלט

en: to output angle brackets
he: לפלט סוגריים זוויתיים

en: to submit content!
he: להגשת תוכן!

en: to upgrade WordPress and try again.
he: לשדרג את וורדפרס ולנסות שוב.

en: unlimited checkbox fields
he: שדות סימון ללא הגבלה

en: unlimited custom fields
he: שדות מותאמים אישית ללא הגבלה

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
he: גרסה 2 (אני לא רובוט)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
he: גרסה 3 (reCaptcha מוסתר)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
he: ★★★★★ דירוג
