USP 20251121 - en to fa translation catalogue (421 entries)

en:  approved posts
fa: پست‌های تایید شده

en:  file
fa: فایل

en:  file required
fa: فایل مورد نیاز

en:  files
fa: فایل‌ها

en:  files required
fa: فایل‌های مورد نیاز

en:  or higher, and has been deactivated!
fa: یا بالاتر، و غیرفعال شده است!

en:  pixels
fa: پیکسل‌ها

en:  required
fa: مورد نیاز

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
fa: پیوند «تصویر دیگری اضافه کنید»

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
fa: &mdash؛ راهکار نهایی برای محتوای تولید شده توسط کاربر.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
fa: (قالب و سبک‌های فرم خودتان را ارائه دهید)

en: (Provide your own styles)
fa: (سبک‌های خودتان را ارائه دهید)

en: (Recommended)
fa: (توصیه می‌شود)

en: ..and upload them into a directory named
fa: و آنها را در دایرکتوری به نام ... آپلود کنید

en: Access Control
fa: کنترل دسترسی

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
fa: یک سوال چالش برانگیز برای جلوگیری از اسپم اضافه کنید. نکته: پاسخ به سوال را برای هر انسانی آسان کنید.

en: Add another image
fa: تصویر دیگری اضافه کنید

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
fa: گیرندگان اضافی برای هشدارهای ایمیل. برای جدا کردن چندین آدرس از کاما استفاده کنید.

en: Admin
fa: مدیر

en: After post content
fa: بعد از محتوای پست

en: An error occurred. Please go back and try again.
fa: خطایی رخ داده است. لطفاً برگردید و دوباره امتحان کنید.

en: Antispam Question
fa: سوال آنتی اسپم

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
fa: هر مقدار کمک مالی به من کمک می‌کند تا به توسعه این افزونه رایگان و سایر منابع عالی وردپرس ادامه دهم.

en: Apply code
fa: کد را اعمال کنید

en: Assigned Author
fa: نویسنده‌ی تعیین‌شده

en: Automatically display images and more.
fa: نمایش خودکار تصاویر و موارد دیگر.

en: Before post content
fa: قبل از محتوای پست

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
fa: به طور پیش‌فرض، فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت در هر صفحه بارگذاری می‌شوند. برای بارگذاری فقط در صفحه(های) خاص، URL(های) مورد نظر را اینجا وارد کنید. برای جدا کردن چندین URL از کاما استفاده کنید. برای بارگذاری در همه صفحات، خالی بگذارید.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
fa: به طور پیش‌فرض، این گزینه گزینه «موافقم با شرایط» را نمایش می‌دهد. می‌توانید آن را به دلخواه سفارشی کنید.

en: Can use
fa: میشه استفاده کرد

en: Case-sensitivity
fa: حساسیت به حروف کوچک و بزرگ

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Categories &amp; Tags
fa: دسته‌ها و برچسب‌ها

en: Category ID for Hidden Field
fa: شناسه دسته برای فیلد پنهان

en: Challenge Question
fa: سوال چالشی

en: Challenge Response
fa: پاسخ چالش

en: Check out the source code inline notes for more info
fa: برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های درون‌خطی کد منبع را بررسی کنید.

en: Check this box if you have shown support
fa: اگر حمایت خود را نشان داده‌اید، این کادر را علامت بزنید

en: Check your email for the password.
fa: برای رمز عبور، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Check your email to reset your password.
fa: برای تنظیم مجدد رمز عبور، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Checkbox Error
fa: خطای چک باکس

en: Checkbox Name
fa: نام کادر انتخاب

en: Checkbox Text
fa: متن چک باکس

en: Choose fields to display on the front-end form.
fa: فیلدهایی را برای نمایش در فرم جلویی انتخاب کنید.

en: Choose reCaptcha version
fa: نسخه reCaptcha را انتخاب کنید

en: Cloudflare Turnstile
fa: گیت گردان کلودفلر

en: Configure Custom Field #1.
fa: پیکربندی فیلد سفارشی شماره ۱.

en: Configure Custom Field #2.
fa: پیکربندی فیلد سفارشی شماره ۲.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
fa: اعلان‌های ایمیل را برای پست‌های ارسالی جدید پیکربندی کنید.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
fa: تنظیمات عمومی را پیکربندی کنید. توجه: تنظیمات پیش‌فرض در بیشتر موارد به خوبی کار می‌کنند.

en: Configure settings for image uploads.
fa: تنظیمات مربوط به آپلود تصاویر را پیکربندی کنید.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
fa: تنظیمات مربوط به فیلدهای دسته‌بندی و برچسب را پیکربندی کنید.

en: Configure user settings.
fa: تنظیمات کاربر را پیکربندی کنید.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
fa: تبریک می‌گویم، شما وارد سیستم شدید.

en: Correct captcha required
fa: کپچای صحیح مورد نیاز است

en: Custom Checkbox
fa: کادر انتخاب سفارشی

en: Custom Content
fa: محتوای سفارشی

en: Custom Field 1
fa: فیلد سفارشی ۱

en: Custom Field 1 Display
fa: فیلد سفارشی ۱ نمایش

en: Custom Field 1 Markup
fa: فیلد سفارشی ۱ نشانه‌گذاری

en: Custom Field 2
fa: فیلد سفارشی ۲

en: Custom Field 2 Display
fa: نمایش فیلد سفارشی ۲

en: Custom Field 2 Markup
fa: فیلد سفارشی ۲ نشانه‌گذاری

en: Custom Field Label
fa: برچسب فیلد سفارشی

en: Custom Field Name
fa: نام فیلد سفارشی

en: Custom Form + Custom CSS
fa: فرم سفارشی + CSS سفارشی

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
fa: آدرس سفارشی برای سربرگ «از» ایمیل (برای اطلاعات بیشتر به سوالات متداول افزونه مراجعه کنید).

en: Custom checkbox required
fa: کادر انتخاب سفارشی مورد نیاز است

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
fa: نشانه‌گذاری سفارشی برای پیوند «افزودن تصویر دیگر». برای استفاده از نشانه‌گذاری پیش‌فرض (توصیه‌شده) این قسمت را خالی بگذارید.

en: Default Featured Image
fa: تصویر شاخص پیش‌فرض

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Disable IP Tracking
fa: غیرفعال کردن ردیابی IP

en: Disable Replace Author
fa: غیرفعال کردن جایگزینی نویسنده

en: Disable Required
fa: غیرفعال کردن مورد نیاز

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
fa: غیرفعال کردن تمام ویژگی‌های مورد نیاز در فیلدهای فرم (برای عیب‌یابی پیام‌های خطا مفید است)

en: Disable this field
fa: غیرفعال کردن این فیلد

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Display Checkbox
fa: نمایش کادر انتخاب

en: Display Custom Field 1:
fa: نمایش فیلد سفارشی ۱:

en: Display Custom Field 2:
fa: نمایش فیلد سفارشی ۲:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
fa: نمایش یک منوی انتخابی/کشویی از برچسب‌های موجود (زمانی معتبر است که فیلد برچسب در فرم نمایش داده شود)

en: Display content only to users with a specific capability:
fa: نمایش محتوا فقط برای کاربرانی که توانایی خاصی دارند:

en: Display content to logged-in users:
fa: نمایش محتوا به کاربران وارد شده:

en: Display content to visitors only:
fa: نمایش محتوا فقط برای بازدیدکنندگان:

en: Display custom checkbox on the submission form
fa: نمایش چک باکس سفارشی در فرم ارسال

en: Display image gallery
fa: نمایش گالری تصاویر

en: Display submitted URL:
fa: نمایش آدرس اینترنتی ارسال شده:

en: Display submitted author/name:
fa: نمایش نویسنده/نام ارسال شده:

en: Display submitted email address:
fa: نمایش آدرس ایمیل ارسالی:

en: Display submitted images:
fa: نمایش تصاویر ارسالی:

en: Display the Form
fa: نمایش فرم

en: Display the login/register form
fa: نمایش فرم ورود/ثبت‌نام

en: Display the submit-post form
fa: نمایش فرم ارسال-پست

en: Display user-submitted posts
fa: نمایش پست‌های ارسالی کاربران

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
fa: هیچ آدرس IP کاربری را جمع‌آوری یا ذخیره نکنید (برای رعایت مقررات حفظ حریم خصوصی مفید است)

en: Do not display
fa: نمایش داده نشود

en: Do not replace post author with submitted user name
fa: نام کاربری ارسال شده را جایگزین نام نویسنده پست نکنید

en: Documentation
fa: مستندات

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
fa: از طریق پی‌پال، کارت اعتباری یا ارز دیجیتال کمک مالی کنید

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Duplicate post title. Please try again.
fa: عنوان پست تکراری است. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Email
fa: ایمیل

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
fa: آدرس ایمیل «از»

en: Email Address for Alerts
fa: آدرس ایمیل برای هشدارها

en: Email Alert Message
fa: پیام هشدار ایمیل

en: Email Alert Subject
fa: موضوع هشدار ایمیل

en: Email Alerts
fa: هشدارهای ایمیل

en: Email Display
fa: نمایش ایمیل

en: Email Markup
fa: نشانه‌گذاری ایمیل

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable HTML Format
fa: فعال کردن قالب HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
fa: فعال کردن قالب HTML برای پیام‌های هشدار ایمیل

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
fa: ویرایشگر دیداری/RTE را برای فیلد محتوای پست فعال کنید

en: Enable Shortcodes
fa: فعال کردن شورت کدها

en: Enable and require
fa: فعال کردن و الزام کردن

en: Enable but do not require
fa: فعال کنید اما الزامی نیست

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
fa: فعال کردن شورت کدها در ابزارک‌ها. به طور پیش‌فرض، وردپرس شورت کدها را در ابزارک‌ها فعال نمی‌کند.

en: Enable users to select multiple categories
fa: امکان انتخاب چندین دسته توسط کاربران

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
fa: به کاربران اجازه دهید انواع دیگر فایل‌ها (مانند PDF، Word، Zip، ویدیو و موارد دیگر) را آپلود کنند، بررسی کنید

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
fa: بازدیدکنندگان شما را قادر می‌سازد تا از هر کجای سایت شما، پست و تصویر ارسال کنند.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
fa: برای آپلود/انتخاب تصویر، آدرس اینترنتی (URL) را وارد کنید یا روی دکمه کلیک کنید (اختیاری)

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
fa: *تنها* پاسخ صحیح را به سوال چالشی وارد کنید

en: Enter your Private Key
fa: کلید خصوصی خود را وارد کنید

en: Enter your Public Key
fa: کلید عمومی خود را وارد کنید

en: Enter your Secret Key
fa: کلید مخفی خود را وارد کنید

en: Enter your Site Key
fa: کلید سایت خود را وارد کنید

en: Enter your username or email to reset your password.
fa: برای تنظیم مجدد رمز عبور، نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
fa: نمایش پیام خطا در صورت عدم موفقیت ارسال پست (نشانه‌گذاری اولیه مجاز است)

en: Error message displayed if user does not check the box
fa: اگر کاربر کادر را علامت نزند، پیام خطایی نمایش داده می‌شود

en: Error:
fa: خطا:

en: Example
fa: مثال

en: FYI: here is a
fa: جهت اطلاع: اینجا یک

en: Fall Sale!
fa: حراج پاییزی!

en: Featured Image
fa: تصویر ویژه

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
fa: فایل آپلود نشد. لطفا فایل را بررسی و دوباره امتحان کنید.

en: File type not allowed (please upload images only)
fa: نوع فایل مجاز نیست (لطفاً فقط تصاویر را آپلود کنید)

en: For
fa: برای

en: For more
fa: برای اطلاعات بیشتر

en: For more features and unlimited forms, check out
fa: برای ویژگی‌های بیشتر و فرم‌های نامحدود، بررسی کنید

en: For more options and features, check out
fa: برای گزینه‌ها و ویژگی‌های بیشتر، بررسی کنید

en: For unlimited fields, check out
fa: برای فیلدهای نامحدود، بررسی کنید

en: Forgot?
fa: فراموش کردید؟

en: Form Fields
fa: فیلدهای فرم

en: Form Style
fa: سبک فرم

en: Front-end Display
fa: نمایشگر جلویی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Get USP Pro
fa: USP Pro را دریافت کنید

en: Get USP Pro for unlimited forms!
fa: برای فرم‌های نامحدود، USP Pro را دریافت کنید!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
fa: به USP در WordPress.org امتیاز ۵ ستاره بدهید

en: Go Pro
fa: برو پرو

en: Google reCaptcha
fa: گوگل ریکپچا

en: HTML5 Form + Default CSS
fa: فرم HTML5 + CSS پیش‌فرض

en: HTML5 Form + Disable CSS
fa: فرم HTML5 + غیرفعال کردن CSS

en: Have an account?
fa: حساب کاربری دارید؟

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
fa: در اینجا چند مثال آورده شده است که نحوه پیکربندی این کد کوتاه را نشان می‌دهد:

en: Hidden/Default Category
fa: دسته‌بندی پنهان/پیش‌فرض

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Human verification: leave this field empty.
fa: تأیید انسانی: این فیلد را خالی بگذارید.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
fa: اگر چندین آدرس برای تنظیم قبلی مشخص شده است، برای این تنظیم نیز به تعداد مساوی (به همان ترتیب) آدرس وارد کنید.

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
fa: اگر کاربر وارد سیستم شده باشد، فرم ارسال پس از ثبت را نمایش می‌دهد؛ یا اگر کاربر وارد سیستم نشده باشد، فرم ورود را نمایش می‌دهد:

en: If you like this plugin, please
fa: اگر از این افزونه خوشتان آمد، لطفاً

en: Image Display
fa: نمایش تصویر

en: Image Markup
fa: نشانه‌گذاری تصویر

en: Image Uploads
fa: آپلود تصویر

en: Image height exceeds maximum
fa: ارتفاع تصویر از حداکثر مجاز بیشتر است

en: Image width exceeds maximum
fa: عرض تصویر از حداکثر مجاز بیشتر است

en: Important:
fa: مهم:

en: Include JavaScript
fa: جاوا اسکریپت را وارد کنید

en: Include required JavaScript files (recommended)
fa: فایل‌های جاوا اسکریپت مورد نیاز را وارد کنید (توصیه می‌شود)

en: Incorrect response.
fa: پاسخ نادرست.

en: Installation Docs
fa: اسناد نصب

en: Jeff Starr
fa: جف استار

en: Jeff Starr on X (Twitter)
fa: جف استار در X (توییتر)

en: Learn&nbsp;more
fa: بیشتر بدانید

en: Leave this option disabled to remember your settings.
fa: برای ذخیره تنظیمات، این گزینه را غیرفعال بگذارید.

en: Like this plugin? Give it a
fa: این افزونه را دوست دارید؟ به آن امتیاز دهید

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
fa: وارد شوید یا ثبت نام کنید! سریع و رایگان است!

en: Log out
fa: خروج از سیستم

en: Login
fa: ورود

en: Lose something?
fa: چیزی را از دست بدهم؟

en: Make a donation via PayPal
fa: از طریق پی‌پال کمک مالی کنید

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
fa: کمک مالی کنید&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
fa: پاسخ چالش را به حروف کوچک و بزرگ حساس کنید

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
fa: کادر انتخاب سفارشی را الزامی کنید (برای اختیاری کردن، علامت آن را بردارید)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
fa: نشانه‌گذاری برای فیلد سفارشی ۱. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
fa: نشانه‌گذاری برای فیلد سفارشی ۲. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
fa: نشانه‌گذاری برای هر تصویر ارسالی. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را در آن وارد کنید:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
fa: نشانه‌گذاری برای URL ارسالی. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Markup for submitted author/name. You may include
fa: نشانه‌گذاری برای نویسنده/نام ارسالی. می‌توانید آن را اضافه کنید

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
fa: نشانه‌گذاری برای آدرس ایمیل ارسالی. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر ارتفاع (به پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Maximum image height
fa: حداکثر ارتفاع تصویر

en: Maximum image width
fa: حداکثر عرض تصویر

en: Maximum number of images
fa: حداکثر تعداد تصاویر

en: Maximum number of images exceeded
fa: تعداد تصاویر از حداکثر مجاز تجاوز کرد

en: Maximum number of images for each submitted post
fa: حداکثر تعداد تصاویر برای هر پست ارسالی

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر عرض (به پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
fa: پیامی که پس از ارسال موفقیت‌آمیز پست نمایش داده می‌شود (نشانه‌گذاری اولیه مجاز است)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
fa: پیام نمایش داده شده در کنار فیلد آپلود فایل (نشانه‌گذاری اولیه مجاز است)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
fa: پیام برای هشدارهای ایمیل. برای استفاده از پیام پیش‌فرض، خالی بگذارید. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
fa: حداقل ارتفاع (به پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Minimum image height
fa: حداقل ارتفاع تصویر

en: Minimum image height not met
fa: حداقل ارتفاع تصویر رعایت نشده است

en: Minimum image width
fa: حداقل عرض تصویر

en: Minimum image width not met
fa: حداقل عرض تصویر رعایت نشده است

en: Minimum number of images
fa: حداقل تعداد تصاویر

en: Minimum number of images for each submitted post
fa: حداقل تعداد تصاویر برای هر پست ارسالی

en: Minimum number of images not met
fa: حداقل تعداد تصاویر رعایت نشده است

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
fa: حداقل عرض (به پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: More Options
fa: گزینه‌های بیشتر

en: Multiple Categories
fa: دسته بندی های چندگانه

en: Name Display
fa: نمایش نام

en: Name Markup
fa: نشانه‌گذاری نام

en: Non-empty value for hidden field
fa: مقدار غیر خالی برای فیلد پنهان

en: Note that the url attribute accepts
fa: توجه داشته باشید که ویژگی url موارد زیر را می‌پذیرد:

en: Notes:
fa: یادداشت‌ها:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
fa: طراحی و توسعه وب وسواس‌گونه

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
fa: نشانه‌گذاری/متن اختیاری برای درج قبل از فرم ارسال (برای غیرفعال کردن، خالی بگذارید)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
fa: یا برای اینکه گزینه‌های پیش‌فرض افزونه را بازیابی کنید: کادر را علامت بزنید، تنظیمات خود را ذخیره کنید و سپس افزونه را غیرفعال/دوباره فعال کنید.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
fa: یا، از تگ قالب برای نمایش لیستی از پست‌های ارسال شده در هر کجای قالب قالب خود استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
fa: یا، از تگ قالب برای نمایش یک گالری تصویر در هر کجای قالب قالب خود استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ قالب برای نمایش فرم در هر کجای قالب قالب خود استفاده کنید:

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Password
fa: رمز عبور

en: Pending (default)
fa: در انتظار (پیش‌فرض)

en: Perishable Press Books
fa: کتاب‌های مطبوعاتی فاسدشدنی

en: Please
fa: لطفا

en: Please Donate
fa: لطفا کمک مالی کنید

en: Please check your email and try again
fa: لطفا ایمیل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید

en: Please complete the required fields.
fa: لطفا فیلدهای مورد نیاز را تکمیل کنید.

en: Please return to the
fa: لطفا برگردید به

en: Please select a category..
fa: لطفا یک دسته بندی انتخاب کنید..

en: Please select some tags..
fa: لطفا چند برچسب انتخاب کنید..

en: Please select your image(s) to upload.
fa: لطفا تصویر (یا تصاویر) مورد نظر خود را برای آپلود انتخاب کنید.

en: Please show support by purchasing one of my
fa: لطفا با خرید یکی از محصولات من حمایت خود را نشان دهید

en: Plugin Homepage
fa: صفحه اصلی افزونه

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
fa: سیاره افزونه‌ها: افزونه‌های حرفه‌ای وردپرس

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات افزونه

en: Post Category
fa: دسته بندی پست

en: Post Content
fa: محتوای پست

en: Post Status
fa: وضعیت پست

en: Post Status for submitted posts
fa: وضعیت پست برای پست‌های ارسالی

en: Post Tags
fa: برچسب‌های پست

en: Post Title
fa: عنوان پست

en: Post Type
fa: نوع پست

en: Post Type for submitted posts
fa: نوع پست برای پست‌های ارسالی

en: Post category required
fa: دسته بندی پست مورد نیاز است

en: Post content required
fa: محتوای پست مورد نیاز

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
fa: پست ایجاد نشد. لطفا برای راهنمایی با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Post tags required
fa: برچسب‌های پست مورد نیاز

en: Post title required
fa: عنوان پست الزامی است

en: Private Key
fa: کلید خصوصی

en: Pro WordPress plugins
fa: افزونه‌های حرفه‌ای وردپرس

en: Profile
fa: پروفایل

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Publish after
fa: انتشار پس از

en: Publish after 1 approved post
fa: انتشار پس از ۱ پست تایید شده

en: Publish immediately
fa: فوراً منتشر کنید

en: Rate and review at the Plugin Directory
fa: در فهرست افزونه‌ها امتیاز دهید و نظر دهید

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
fa: به این افزونه امتیاز دهید&nbsp;&raquo;

en: Receive Email Alert
fa: دریافت هشدار ایمیل

en: Redirect URL
fa: آدرس اینترنتی تغییر مسیر

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
fa: کاربر را پس از ارسال پست به این URL هدایت کنید (برای ماندن در صفحه فعلی، خالی بگذارید)

en: Register
fa: ثبت نام

en: Register for this site!
fa: برای این سایت ثبت نام کنید!

en: Registered Email
fa: ایمیل ثبت شده

en: Registered URL
fa: آدرس اینترنتی ثبت شده

en: Registered Username
fa: نام کاربری ثبت شده

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Require Checkbox
fa: کادر انتخاب الزامی

en: Require User Login
fa: ورود کاربر الزامی است

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
fa: الزام منحصر به فرد بودن عناوین پست‌های ارسالی (برای جلوگیری از ارسال پست‌های متعدد/تکراری مفید است)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
fa: برای مشاهده/ارسال فرم، کاربران را ملزم به ورود به وردپرس کنید

en: Reset Form Button
fa: دکمه تنظیم مجدد فرم

en: Reset form
fa: فرم را بازنشانی کنید

en: Reset my password
fa: رمز عبور من را بازنشانی کنید

en: Restore Defaults
fa: بازیابی پیش‌فرض‌ها

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
fa: بازیابی گزینه‌های پیش‌فرض پس از غیرفعال/فعال‌سازی مجدد افزونه

en: Return to form
fa: بازگشت به فرم

en: Rich Text Editor
fa: ویرایشگر متن غنی

en: Save All Changes
fa: ذخیره همه تغییرات

en: Save Preference
fa: ذخیره تنظیمات برگزیده

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کنید

en: Secret Key
fa: کلید مخفی

en: Select categories to include in the Category field:
fa: دسته بندی ها را برای گنجاندن در فیلد دسته بندی انتخاب کنید:

en: Send email alerts for new post submissions
fa: ارسال هشدار ایمیل برای ارسال پست جدید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show USP Posts
fa: نمایش پست‌های USP

en: Show categories
fa: نمایش دسته‌ها

en: Sign up now for the good stuff.
fa: همین الان برای مطالب مفید ثبت نام کنید.

en: Sign up!
fa: ثبت نام کنید!

en: Site Key
fa: کلید سایت

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
fa: شناسه(های) دسته‌بندی را برای استفاده در «رده پنهان/پیش‌فرض» مشخص کنید (شناسه‌های چندگانه را با کاما از هم جدا کنید)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
fa: کاربری را که باید به عنوان نویسنده برای پست‌های ارسالی تعیین شود، مشخص کنید

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
fa: خط موضوع برای هشدارهای ایمیل. برای استفاده از خط موضوع پیش‌فرض، آن را خالی بگذارید. می‌توانید هر یک از متغیرهای زیر را وارد کنید:

en: Submit Post
fa: ارسال پست

en: Submitted Posts
fa: پست‌های ارسالی

en: Submitter Email:
fa: ایمیل ارسال کننده:

en: Submitter IP:
fa: آی پی ارسال کننده:

en: Submitter Name:
fa: نام ارسال کننده:

en: Submitter URL:
fa: آدرس اینترنتی ارسال کننده:

en: Success Message
fa: پیام موفقیت

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Success! Thank you for your submission.
fa: موفق باشید! از ارسال شما متشکریم.

en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: THANK YOU for your support!
fa: از حمایت شما متشکریم!

en: Take 25% OFF any of our
fa: از ۲۵٪ تخفیف روی هر یک از محصولات ما بهره‌مند شوید

en: Targeted Loading
fa: بارگیری هدفمند

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
fa: متن نمایش داده شده در کنار کادر انتخاب. نکته: برای نمایش براکت‌های زاویه‌دار از آکولاد استفاده کنید، برای مثال:

en: Thank you for using
fa: ممنون که استفاده کردید

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
fa: این به شما امکان می‌دهد فرم و سبک‌ها را به دلخواه سفارشی کنید. برای اطلاعات بیشتر، به بخش «فرم ارسال سفارشی» در

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
fa: شورت‌کدهای دسترسی را می‌توان به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کرد. بنابراین می‌توانید فرم‌ها و سایر محتوا را به صورت مشروط، بر اساس نقش کاربر و وضعیت ورود به سیستم، نمایش دهید.

en: The file(s) could not be uploaded
fa: فایل(ها) قابل آپلود نبودند

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
fa: فرم ورود/ثبت‌نام به صورت یک رابط کاربری تب‌بندی‌شده نمایش داده می‌شود، بنابراین کاربران می‌توانند بین ورود، ثبت‌نام و تنظیم مجدد رمز عبور جابه‌جا شوند.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
fa: نسخه حرفه‌ای گزینه‌های بسیار بیشتری برای این کد کوتاه ارائه می‌دهد.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
fa: نسخه حرفه‌ای، انعطاف‌پذیری بیشتری را با کدهای کوتاه کنترل دسترسی ارائه می‌دهد.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
fa: خطایی رخ داده است. لطفاً فیلدهای ضروری را بررسی کرده و دوباره امتحان کنید.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
fa: این تنظیم هر/همه شورت‌کدها را در ابزارک‌ها (حتی شورت‌کدهای سایر افزونه‌ها) فعال می‌کند.

en: This shortcode accepts the following attributes:
fa: این کد کوتاه ویژگی‌های زیر را می‌پذیرد:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
fa: این شورت‌کد لینکی را نمایش می‌دهد که فرم را به حالت اولیه‌اش برمی‌گرداند:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
fa: این به عنوان برچسب فیلد در فرم نمایش داده می‌شود. پیش‌فرض: فیلد سفارشی ۱

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
fa: این به عنوان برچسب فیلد در فرم نمایش داده می‌شود. پیش‌فرض: فیلد سفارشی ۲

en: Tip:
fa: نکته:

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
fa: برای فعال کردن Cloudflare Turnstile، کلید سایت و کلید مخفی خود را وارد کنید.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
fa: برای فعال کردن Google reCaptcha، کلیدهای عمومی و خصوصی خود را وارد کنید.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
fa: برای جلوگیری از هرزنامه، سوالی را وارد کنید که کاربران قبل از ارسال فرم باید به آن پاسخ دهند.

en: Toggle all panels
fa: تغییر وضعیت همه پنل‌ها

en: URL
fa: آدرس اینترنتی

en: URL Display
fa: نمایش آدرس اینترنتی (URL)

en: URL Markup
fa: نشانه‌گذاری URL

en: USP
fa: یو اس پی

en: USP Pro
fa: یو اس پی پرو

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
fa: USP شما را قادر می‌سازد تا فرم ارسال پس از ارسال را در هر کجای سایت خود نمایش دهید.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
fa: USP سه کد کوتاه برای کنترل دسترسی و محدود کردن محتوا ارائه می‌دهد.

en: Unique Titles
fa: عناوین منحصر به فرد

en: Unlimited front-end forms
fa: فرم‌های نامحدود برای استفاده در بخش جلویی (فرانت‌اند)

en: Upload Message
fa: بارگذاری پیام

en: Upload an Image
fa: آپلود تصویر

en: Use Existing Tags
fa: از تگ‌های موجود استفاده کنید

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
fa: از یک فیلد مخفی برای دسته‌بندی پست استفاده کنید. این کار فیلد دسته‌بندی را مخفی می‌کند و مقدار آن را از طریق گزینه بعدی تنظیم می‌کند.

en: Use curly brackets
fa: از براکت‌های مجعد استفاده کنید

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
fa: فقط از حروف الفبا، عدد و خط تیره استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید، از نام پیش‌فرض استفاده کنید:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
fa: از نقل قول‌های مستقیم تکی (به جای نقل قول‌های دوتایی) استفاده کنید

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
fa: از تصاویر ارسالی به عنوان تصاویر ویژه استفاده کنید. نیاز به پشتیبانی قالب برای تصاویر ویژه (معروف به تصاویر کوچک پست) دارد.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
fa: برای نمایش فرم در هر پست یا صفحه WP از کد کوتاه استفاده کنید:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: از آدرس پروفایل کاربر به عنوان مقدار فیلد URL استفاده کنید (زمانی که کاربر به وردپرس وارد شده باشد، معتبر است)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: از ایمیل ثبت‌شده‌ی کاربر به عنوان مقدار فیلد ایمیل استفاده کنید (زمانی که کاربر به وردپرس وارد شده باشد، معتبر است)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: از نام کاربری ثبت‌شده‌ی کاربر برای فیلد نام استفاده کنید (زمانی که کاربر به وردپرس وارد شده باشد، معتبر است)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
fa: از این کد کوتاه برای نمایش گالری تصاویر آپلود شده برای هر پست ارسالی استفاده کنید:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
fa: از این کد کوتاه برای نمایش لیستی از پست‌های ارسال شده در هر پست یا صفحه WP استفاده کنید:

en: User Email
fa: ایمیل کاربر

en: User Name
fa: نام کاربری

en: User Settings
fa: تنظیمات کاربر

en: User Submitted Post
fa: پست ارسالی کاربر

en: User Submitted Post Info
fa: اطلاعات پست ارسالی کاربر

en: User Submitted Posts
fa: پست‌های ارسالی کاربران

en: User URL
fa: آدرس اینترنتی کاربر

en: User URL required
fa: آدرس اینترنتی کاربر الزامی است

en: User email required
fa: ایمیل کاربر الزامی است

en: User login required
fa: ورود کاربر الزامی است

en: User name required
fa: نام کاربری الزامی است

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: Verification
fa: تأیید

en: View full post
fa: مشاهده پست کامل

en: WP Page
fa: صفحه وردپرس

en: WP Post (recommended)
fa: پست وردپرس (توصیه می‌شود)

en: WP Resources
fa: منابع وردپرس

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
fa: آیا بیش از یک فرم می‌خواهید؟ با استفاده از این ابزار، تعداد نامحدودی فرم ارسال، فرم ثبت نام، فرم تماس و موارد دیگر ایجاد کنید.

en: We need your support!
fa: ما به حمایت شما نیاز داریم!

en: Welcome,
fa: خوش آمدید،

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
fa: با استفاده از این گزینه، می‌توانید قالب‌های پیش‌فرض افزونه را کپی کنید:

en: WordPress Admin Area
fa: ناحیه مدیریت وردپرس

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
fa: همچنین می‌توانید یک فرم ساده نمایش دهید که به کاربران امکان ورود، ثبت‌نام یا تنظیم مجدد رمز عبور را می‌دهد.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
fa: شما می‌توانید با استفاده از هر یک از ویژگی‌های زیر، سفارشی‌سازی کنید:

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your URL
fa: آدرس اینترنتی شما

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
fa: حمایت سخاوتمندانه شما امکان توسعه مداوم این افزونه رایگان را فراهم می‌کند. متشکرم!

en: Your generous support helps future development of
fa: حمایت سخاوتمندانه شما به توسعه آینده کمک می‌کند

en: and
fa: و

en: and is greatly appreciated.
fa: و بسیار مورد تقدیر است.

en: and/or
fa: و/یا

en: at checkout. Sale ends 1/11/2026.
fa: در هنگام پرداخت. فروش تا تاریخ 11/1/2026 ادامه دارد.

en: attributes
fa: ویژگی‌ها

en: books
fa: کتاب‌ها

en: by
fa: توسط

en: category
fa: دسته

en: check out
fa: بررسی کردن

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
fa: از کپچاهای گوگل و کلودفلر به طور همزمان استفاده نکنید.

en: donation
fa: اهدا

en: email-alert options
fa: گزینه‌های هشدار ایمیل

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
fa: بازدیدکنندگان شما را قادر می‌سازد تا از قسمت کاربری سایت شما پست ارسال کنند و تصاویر را آپلود کنند.

en: give it a 5-star rating
fa: به آن امتیاز ۵ ستاره بدهید

en: give this plugin a 5-star rating
fa: به این افزونه امتیاز ۵ ستاره بدهید

en: in
fa: در

en: in your theme:
fa: در تم شما:

en: list of USP CSS selectors
fa: فهرست انتخابگرهای CSS مربوط به USP

en: log in
fa: ورود

en: make a donation
fa: کمک مالی کردن

en: options, check out
fa: گزینه‌ها، بررسی کنید

en: or
fa: یا

en: or by making a
fa: یا با ساختن یک

en: plugins
fa: افزونه‌ها

en: reCaptcha Version
fa: نسخه reCaptcha

en: requires WordPress
fa: نیاز به وردپرس دارد

en: tag
fa: برچسب

en: to display the submitted name.
fa: تا نام ارسال شده نمایش داده شود.

en: to get the URL of the full-size image
fa: برای دریافت آدرس اینترنتی تصویر در اندازه کامل

en: to get the current URL.
fa: برای دریافت آدرس اینترنتی فعلی.

en: to include markup in the deny message, you can use
fa: برای افزودن نشانه‌گذاری در پیام رد، می‌توانید از

en: to output
fa: برای خروجی دادن

en: to output angle brackets
fa: برای خروجی براکت‌های زاویه‌ای

en: to submit content!
fa: برای ارسال محتوا!

en: to upgrade WordPress and try again.
fa: وردپرس را ارتقا دهید و دوباره امتحان کنید.

en: unlimited checkbox fields
fa: فیلدهای چک باکس نامحدود

en: unlimited custom fields
fa: فیلدهای سفارشی نامحدود

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
fa: نسخه ۲ (من ربات نیستم)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
fa: نسخه ۳ (ریکپچای مخفی)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
fa: ★★★★★ امتیاز
